App Store Google Play

У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

11.11.2016 21:00
У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

За ініціативи народного депутата Андрія Денисенка, згідно з рішенням теріторіальної громади міста Дніпро, за законом України «Про декомунізацію» було проведено демонтаж меморіальних дошок на вулиці Старокозацькій на Алеї, де встановлені бюсти відомих жителів Дніпропетровщини, які мають символіку радянського комуністичного режиму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook Муніципальної поліції Дніпровської міськради.

Сьогодні було демонтовано стели, присвячені Леоніду Брєжнєву та Володимиру Щербицькому.

Демонтаж здійснювали Муніципальна поліція Дніпровської міської ради та представники громадського формування «Січ». Під час демонтажу були присутні і громадські діячи Дніпра.

Вони висловили побажання, щоб на цьому місті були розташовані ім`я справжніх героїв та діячів України , які зробили вагомий внесок в розвиток української культури і історії.

Громадський активіст Кирило Дороленко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі відео, як "декомунізували" Леоніда Брежнєва.

"На цьому місці має бути зображений почесний мешканець Дніпра, який мав безпосереднє відношення до становлення української Держави", - коментує Дороленко.

Рішення про розташування нових дошок пам`яті буде прийматися міською радою, з урахуванням побажаннь теріторіальної громади Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...