App Store Google Play

У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

11.11.2016 21:00
У Дніпрі декомунізвували Брежнєва

За ініціативи народного депутата Андрія Денисенка, згідно з рішенням теріторіальної громади міста Дніпро, за законом України «Про декомунізацію» було проведено демонтаж меморіальних дошок на вулиці Старокозацькій на Алеї, де встановлені бюсти відомих жителів Дніпропетровщини, які мають символіку радянського комуністичного режиму. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку у Facebook Муніципальної поліції Дніпровської міськради.

Сьогодні було демонтовано стели, присвячені Леоніду Брєжнєву та Володимиру Щербицькому.

Демонтаж здійснювали Муніципальна поліція Дніпровської міської ради та представники громадського формування «Січ». Під час демонтажу були присутні і громадські діячи Дніпра.

Вони висловили побажання, щоб на цьому місті були розташовані ім`я справжніх героїв та діячів України , які зробили вагомий внесок в розвиток української культури і історії.

Громадський активіст Кирило Дороленко розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі відео, як "декомунізували" Леоніда Брежнєва.

"На цьому місці має бути зображений почесний мешканець Дніпра, який мав безпосереднє відношення до становлення української Держави", - коментує Дороленко.

Рішення про розташування нових дошок пам`яті буде прийматися міською радою, з урахуванням побажаннь теріторіальної громади Дніпра.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...