App Store Google Play

Цими вихідними дніпряни познайомляться з культурою Країни, де сходить Сонце

11.11.2016 17:00
Цими вихідними дніпряни познайомляться з культурою Країни, де сходить Сонце

Вже цим вікендом відбудеться фестиваль "Дні Японії у Дніпрі". Особливості святкування та родзинки заходу на прес-конференції у музеї українського живопису розповіли міський голова Борис Філатов, Надзвичайний та повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Суміна та координатор фестивалю Анна Логвиненко. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Японія - дивовижна країна. Вона залишається загадкою і не перестає вражати не тільки звичайну людину, але навіть бувалих сходознавців, які вивчають її культуру та історію. Багато років в Україні проводяться різноманітні заходи та виставки, присвячені Японії. Цього року таке свято відбудеться й у Дніпрі.

"Нам дуже приємно, що міський голова підтримав ініціативу проведення такого свята у Дніпрі. Це дуже важливо у японсько-українських стосунках. Це третє місто в Україні, яке нас приймає. Ми хочемо аби українці, а особливо дніпровці, більше дізналися про Країну, де сходить Сонце", - зазначив Надзвичайний та повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Суміна.

Всіх мешканців та гостей мегаполісу, які люблять суші, захоплюються мистецтвом ікебани та готові годинами створювати мініатюрні фігурки з паперу в техніці орігамі, чекає одне з найбільш очікуваних подій в житті Дніпра.

"Ми максимально впроваджуємо культурний розвиток у Дніпрі, цими вихідними - дні Японії. Чекаємо усіх дніпрян на заході, обіцяємо - буде цікаво", - закликав приєднатися до свята очільник міста Борис Філатов.

Найбільше локацій буде розташовано в музеї українського живопису, протягом двох днів там відбудеться безліч майстер-класів, семінарів, зустрічей, фотовиставок та переглядів кінофільмів.

"Ми дуже ретельно готувалися до цього свята. Тож, впевнені, що будь-хто знайде чим зайнятися на нашому дійстві, дух Японії всіх точно полонить", - розповіла Анна Логвиненко.

Для бажаючих ближче познайомитися з культурою Японії та вивчити мову Країни Вранішнього Сонця в центральній бібліотеці будуть організовано навчальні групи для вивчення мови та опанування давніх національних мистецтв. Також усі бажаючи зможуть навчитися особливостям японьскої каліграфії.

Хедлайнером фестивалю стане спеціально запрошений гість піаніст-віртуоз Накамура.

Отже, якщо ви хочете навчитися проводити справжню чайну церемонію, оволодіти мистецтвом каліграфії і фурошики, освоїти улюблену настільну гру всіх японців - го, ласкаво просимо цими вихідними на фестиваль "Дні Японії у Дніпрі".

Фестиваль відбудеться з ранку 12 листопада та продовжиться до 13 листопада пізнього вечора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...