App Store Google Play

Дніпровські експерти про Трампа: це золотий мустанг, якого республіканці поставлять у стійло Білого Дому

11.11.2016 16:20
Дніпровські експерти про Трампа: це золотий мустанг, якого республіканці поставлять у стійло Білого Дому

Сьогодні, 11 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» про те, чим загрожує Україні перемога Дональда Трампа на президентських виборах в США дискутували політичний оглядач Юрій Райхель, економічний експерт Михайло Крапивко та політолог Владислав Романов. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Як відомо, 9 листопада кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп набрав 270 голосів виборців, необхідних для загальної перемоги.

«Половина Земної Кулі переживає шок. Справа навіть не в Трампі чи США, ми спостерігаємо серйозні цивілізаційні зміни у світі. Абсолютно невідомий клас, що сповідує агресію, ксенофобію, неповагу до визнаних норм права, моралі, міжособистісних стосунків абсолютно спокійно займає високі посади. Я це можу назвати «light-версією фашизму». Це системна катастрофа», - наголосив Владислав Романов.

Політолог зазначив, що Дональд Трамп – це яскравий представник «золотого суспільства», який не здатний власноруч правити Штатами. Скоріше за все він буде маріонеткою республіканців.

«Цього золотого мустанга поставлять у стійло Білого Дому і виводитимуть на галявину прес-конференцій у супроводі досвідчених піар-конюхів, які одразу підбиратимуть все те, що він залишив на цій галявині, аби преса не встигла розповісти широкому загалу про всі ляпи. Або ж це буде двійник Януковича на арені США», - пожартував Владислав Романов.

«На початку свого правління Трамп буде активізовувати усі ізоляційні процеси, зменшувати роль НАТО в політиці Америки. Дональд негативно висловлювався з-приводу ядерної угоди з Іраном, і якщо він справді діятиме за цими переконаннями, то ситуація на Ближньому Сході загостриться. Новий Президент позитивно висловлювався про Президента Росії Володимира Путіна, логічно що така позиція може негативно відобразитися на Україні. На нас будуть тиснути з метою проведення виборів на Донбасі, зовнішня підтримка України ослабне», - прокоментував цю ситуацію Юрій Райхель.

Михайло Крапивко підкреслив, що, судячи про таку ситуацію, можна стверджувати: істинну причину усього, що відбувається, ховають від широкого загалу і висвітлюють «клоунаду», аби відволікти увагу від чогось серйозного.

«У Світі є великі проблеми. Наприклад, система управління економічними процесами набухає наче мильна булька, яка скоро лопне. А те, що відбувається – гра, в якій постраждають мирні громадяни», - сказав наостанок економічний експерт.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...