App Store Google Play

Дніпровська міська рада зібрала науковців для вирішення екологічних проблем міста

11.11.2016 14:20
Дніпровська міська рада зібрала науковців для вирішення екологічних проблем міста

За ініціативи Дніпровської міської ради 10 листопада вперше відбулась науково-технічна конференція «Екологічні проблеми міста Дніпра та заходи щодо їх вирішення». Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Для обговорення та пошуку шляхів вирішення екологічних проблем міста зібрались посадовці, представники профільних організацій, наукові співробітники, громадські діячі та мешканці міста. Участь у заході взяв голова депутатської комісії з питань транспорту, зв’язку та екології Каміль Примаков.
 
Учасники конференції доповіли про спасіння річки Дніпро, негативний вплив на екосистему міста Придніпровської ТЕС, технології біоремедіації грунтів, забруднених нафтопродуктами, проблеми питної води для мешканців міста та багато інших.
 
Начальник управління охорони навколишнього середовища Дніпровської міської ради  Павло Головаха закликав представників екогромадськості співпрацювати із владою та разом вирішувати важливі екологічні питання міста. 
 
Директор інституту проблем природокористування і екології НАН України Аркадій Шапар представив проект Комплексної програми щодо вирішення екологічних проблем міста. Запропонував прийняти програму до 2030 року.
 
В рамках конференції науковці та громадські організації Дніпра презентували робочі та дослідні розробки щодо моніторингу забруднення атмосферного повітря (Національний гірничий університет), з переробки та знешкодження екологічно небезпечних відходів (кислотних акумуляторів, НМетАУ), програмне забезпечення щодо оптимізації системи поводження з ТБО у місті (ГО «Екологічна рада Дніпра») тощо.
 
За результатами конференції було прийнято рішення створити науково-технічну раду при управлінні охорони навколишнього середовища Дніпровської міської ради та запросити до співпраці вчених міста. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...