App Store Google Play

Через діяльність заводу на Криворіжжі селище може піти під землю, а міська влада це "покриває"

11.11.2016 15:20
Через діяльність заводу на Криворіжжі селище може піти під землю, а міська влада це "покриває"

Сьогодні, 11 листопада, на прес-конференції  у медіа-центрі «Мост-Дніпро» представники селища Жуківка, що на Криворіжжі, розповіли, що їх піддали техногенному геноциду.  Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Невелике селище Жуківка, де проживає близько ста людей, буквально висить над шахтами і розташоване в декількох метрах від кар'єрних розробок ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». 

Через це склалася ганебна ситуація: населений пункт повністю відсторонений від будь-яких комунікацій, адже навколо селища підземні пустоти та зони обвалення.

«До нас не може доїхати медична допомога чи аварійка, не возять навіть хліб. Через проведення робіт МіталСтілом повисихали річки, тож про колодязну воду та земельне господарство мова вже давно не йде, завод також винищив санітарну зону навколо міста. А останнім часом з кранів тече бура вода, та ми й їй радіємо. Адже частіше води немає, ніж вона є – через земельні зсуви, труби не витримують натиску і лопаються», - розповів мешканець селища Олександр Рева. 

З проханням про допомогу жителі Жуківки звернулися до депутатського корпусу Криворізької міськради. З цього приводу було проведено розширене засідання, і 12 жовтня міськвиконком вирішив відселити мешканців та знести житлові будинки, які заважать роботі металургійному гіганту.

Мешканці міста були шоковані такими результатами, адже ніяк не очікували, що міська влада стане на сторону заводу, тим самим відрікаючись від людей.

«Завод перейшов до, спочатку прихованого, а зараз вже гібридного геноциду мешканців, цинічно прорахованого і спланованого керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за сприяння злочинної бездіяльності керівників Кривого Рогу, зокрема голови міста – Юрія Вілкула, які входять до цієї схеми, з метою примусового відселення мешканців під виглядом виникнення техногенної катастрофи. Ми всі розуміємо, які гроші вони на цьому зароблять. Але ми хочемо жити на своїй землі та території», - зазначив голова селищної ради Олександр Брудько.

Мешканці селища налаштовані рішуче, і не збираються коритися  рішенням вельмож, яким начхати на страшні умови життя людей, вони мають намір припинити свавілля корумпованих чиновників.

«Ніякого примусового відселення ми не допустимо, ми вимагаємо припинити цей процес, і звертаємося до представників влади Дніпропетровщини. Адже сьогодні підприємство «АрселлорМіттал Кривий Ріг» функціонує і абсолютно не виконує свої зобов'язання, не компенсує завдані збитки, а міська влада Криворіжжя відкрито це «покриває», - зазначив голова селищної ради.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...