App Store Google Play

Агресор готує масові заворушення в Україні починаючи з 15 листопада, - офіційна заява СБУ

11.11.2016 20:00
Агресор готує масові заворушення в Україні починаючи з 15 листопада, - офіційна заява СБУ

Начальник Департаменту захисту національної державності СБ України Анатолій Дублик оприлюднив на брифінгу заяву СБУ та СЗР щодо планів російських спецслужб з дестабілізації ситуації в Україні.

Служба безпеки та Служба зовнішньої розвідки України отримали оперативні матеріали, які викривають плани РФ з масштабної дестабілізації ситуації в Україні, старт якої заплановано на 15 листопада про що раніше частково озвучував В.Грицак.

Ці розвідувальні дані в цілому збігаються із змістом так званого «Плану першочергових заходів зі дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні «Шатун», – масиву інформації, вилученої з поштової скриньки радника президента Російської Федерації Владислава Суркова – і свідчать про початок його здійснення.

Безпосереднє керівництво реалізацією цього плану здійснює його перший заступник Ардзінба, а контакт з політичними рухами та громадськими організаціями в Україні, задіяними в акціях напряму чи всліпу, здійснює громадянин Вірменії Мартиросян.

Спецслужбою зафіксовані виїзди окремих організаторів акцій до РФ для отримання фінансування та інструкцій з проведення акцій. При цьому ворог розраховує і на ефективність використання всліпу активності низки громадських та політичних рухів.

Метою плану є внутрішня дестабілізація, організація дострокових виборів в Україні, посилення позицій проросійських сил в новому парламенті із перспективою ревізії європейського курсу та зміни зовнішньополітичного вектору держави.

Старт активних дій заплановано на 15 листопада – з "Всеукраїнської акції протесту банківських вкладників". З 17 листопада основний акцент протестних акцій зміщується на питання підвищення тарифів. "Протест" має перерости в блокування урядових структур, розширенням претензій та вимог до влади.

За задумом російських кураторів, акціям протесту планується створити видимість масової підтримки, зокрема, вже розгорнута активна агітація в соціальних мережах із закликами всілякої допомоги «протестантам».

Дані, отримані СБУ та СЗР, свідчать, що російські сценаристи запланували масові безлади і навіть загибель "низки учасників акцій протесту".

Першою контрольно-проміжною датою визначено 24 листопада, коли має відбутися саміт України-ЄС, присвячений фіналізації питання про надання Україні безвізового режиму.

Протягом другої половини листопада-початку грудня також планується проведення сесій кількох обласних Рад, які під гаслами децентралізації вимагатимуть практики договірних відносин між "Кабінетом Міністрів України та місцевими радами". Як відомо, низка обласних Рад ще раніше ухвалила такі рішення, і Службі відомо, яка з політичних сил була ініціатором його постановки на порядок денний.

У регіонах планується проведення зборів (форумів) громад з подальшим проведенням підсумкового Всеукраїнського форуму місцевих рад. Прямих вимог федералізації не передбачається – натомість обрана стратегія "повзучої ерозії" центральної влади.

Водночас із дестабілізацією в Києві Кремль планує загострення і на фронті. Елементом плану є посилення напруги, доведення інтенсифікації обстрілів до найвищого за останній рік рівня, провокування локальних сутичок тощо. Ця тенденція вже чітко фіксується на лінії зіткнення. Мета – загнати українську владу в глухий кут і вести наступ з двох боків – зовні та зсередини.

Служба безпеки продовжує вживати заходи з викриття та блокування посягань російської сторони на конституційний лад України.

Закликаємо громадян не дати використати себе російським спецслужбам, які не гребують будь-якими методами для дестабілізації ситуації та знищення України. Закликаємо до виваженості та обережності всі політичні силі, які не бажають стати учасниками чужої гри, ворожої до національних інтересів України. 

- See more at: https://ssu.gov.ua/ua/news/1/category/21/view/2238#sthash.Gf2bqXth.nq26Zcah.dpuf

}

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...