App Store Google Play

У Павлограді вчергове слухають справу Назарова

10.11.2016 13:00
У Павлограді вчергове слухають справу Назарова

На 10 листопада перенесли засідання Павлоградського суду у справі генерала Віктора Назарова, якого звинувачують у службовій недбалості, що спричинила загибель 49 військовослужбовців.

Наразі потерпілі – родичі загиблих у військовому Іл-76, чекають передостанньої фази перед оголошенням вироку. Йдеться про допит самого обвинуваченого. Поки ж його відтермінували. Як зазначається, сторона захисту заявила клопотання про відвід прокурора Максима Крима, який начебто на одному з телеканалів розголосив матеріали слідства. Розглянувши клопотання, суд відмовив у відведенні.

Після допиту ще одного свідка і потерпілого, чергове засідання призначили на 10 листопада. На ньому має свідчити підсудний Віктор Назаров.

"Під час судового слідства він розголосив матеріали слідства, а саме назвав параметри літака Іл-76... Назвав швидкість та відстань від злітно-посадкової смуги, інші параметри", – каже адвокат Віктора Назарова Михайло Турик в коментарі 5 каналу.

"Викликаються люди, які не були свідками у цій справі, не були спеціалістами. На основі їхніх свідчень розробляються якісь версії. І все це переходить у стадію, коли ми чекаємо-чекаємо, коли Назаров буде говорити. Я не знаю, чого хоче добитися сторона захисту, проте я розумію, що відбувається затягування процесу", – наголошує представник потерпілих у суді Віталій Погосян.

Як повідомив Віталій Погосян з місця подій, судове засідання з чергового клопотання захисника Назарова.

"Як завжди вказані клопотання більш нагадують збірну солянку з перемішаними обставинами, які адвокат вважає встановленими, переліком статей КПК з суб'єктивним аналізом заявника клопотання, та лише йому зрозумілими висновками.

Папір все терпить", - прокоментував Погосян.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...