App Store Google Play

Мешканці Діївки ладні терпіти сморід від сміттєзвалища, аби не відкривали нове - подалі від осель

10.11.2016 16:40
Мешканці Діївки ладні терпіти сморід від сміттєзвалища, аби не відкривали нове - подалі від осель

Сьогодні, 10 листопада, в міськраді відбулася друга нарада з питання оптимального використання полігону в Діївці. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Участь у засіданні взяли фахівці, представники громадськості та мешканці Діївки.

Зазначимо, під час 15 сесії міськради депутати Дніпра підтримали закриття та рекультивацію полігону «Правобережний», який розташовується поблизу мікрорайону Діївка.

7 жовтня відбулась перша розширена нарада з питання визначення місця розташування  комплексу раціонального використання та зберігання побутових відходів.

На сьогоднішньому засіданні головним питанням постало раціональне використання полігону «Правобережний», поки не відкриється нове сміттєзвалище.

Зараз в Діївці працює друга черга полігону,  за словами начальника управління охорони навколишнього середовища Павла Головахи, ця частина сміттєзвалища знаходиться в критичному стані, адже від самого початку була відкрита з серйозними порушеннями.

Тож, спираючись на думку фахівця, начальник управління природних ресурсів та екологічної безпеки ОДА Руслан Стрілець запропонував тимчасово використовувати четверту чергу полігону, яка розташована на відстані 1500 метрів від Діївки.

«На нашу думку, це найоптимальніший варіант на сьогодні, четверта частина розташована за півтора кілометри від житлових будинків, і нікому  заважати не буде», - зазначив Стрілець.

Проте присутні мешканці Діївки виступили категорично проти цього варіанту розвитку подій: на їхню думку, якщо відкриють четверту чергу сміттєзвалища, то його експлуатуватимуть на постійній основі, а про створення нового полігону зовсім забудуть.

Тож представники Діївки запропонували продовжувати використовувати другу чергу сміттєзвалища, яка знаходиться на відстані 500 метрів від поселення.

«Нехай вже ця частина полігону продовжує працювати, ми потерпимо і сморід, і тварин, які там харчуються, аби не відкривали нову чергу», - вважають дніпряни.

Та Павло Головаха наголосив, що другу частину полігону не можна продовжувати використовувати, адже це екологічно небезпечно.

Тому, за підсумками засідання депутати, фахівці та мешканці Діївки прийняли рішення створити громадський контроль над полігоном, встановити веб камеру і транслювати відео на сайт міської ради.

Також до наступного засідання виконуючі органи проведуть аналіз і створять  порівняльні таблиці щодо експлуатації упродовж 1,5 - 2 років другої та четвертої черги сміттєзвалища.

Після цього в міськраді планують провести  громадські слухання.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...