App Store Google Play

У Дніпрі презентували збірку зворушливих історій бійців АТО

10.11.2016 16:00
У Дніпрі презентували збірку зворушливих історій бійців АТО

Сьогодні, 10 листопада, у Дніпрі волонтери Анна Теряник і Ольга Бахшієва презентували книгу «Попутник», яка присвячена долі воїнів АТО. Про це повідомляє Дніпроград з прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li.

Більше двох років волонтерка Анна Теряник займається так званим автоволонтерством -  дніпрянка регулярно возить на власній автівці поранених бійців АТО до найближчого пункту допомоги, а натомість отримує унікальні історії, якими щедро діляться з нею її попутники.

Жінка розповідає: аби відволікти хлопців від болю, вона з ними розмовляла про життя, про любов, про їхні мрії, страхи і бажання.

«Я спілкувалася з усіма, кого везла. Чи не кожен день я чула дивні історії, наповнені як маленькими трагедіями та великими драмами, так і чудовими випадками повернення в мирне життя з пекла. І одного разу я захотіла поділитися цими історіями з тими, хто, живучи в спокійному Дніпрі, має дуже туманне уявлення про війну на Сході», - розповідає Теряник.

Першу історію авторка опублікувала у соцмережі Facebook, до розповіді з'явилися зацікавлені і схвальні коментарі. Потім записами на сторінці зацікавилося дніпровське видавництво «Ліра» і за власний рахунок видало цілу збірку.

«Це реальні історії. Книга отримала назву від ефекту попутника, коли людина в дорозі розповідає часом і те, що й не збиралася розповісти. Звичайно, імена та прізвища змінені», розповіла авторка.

Волонтер Ольга Бахшієва зазначила, що книга була відзначена на Львівському книжковому форумі, а на Запорізькій книжковій толоці  посіла перше місце.

16 листопада о 18:00 у музеї Літературне Придніпров'я відбудеться зустріч з читачами та героями книги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...