App Store Google Play

У Дніпрі обговорили фінансування благоустрою, інфраструктури та житлового господарства міста на наступний рік

10.11.2016 08:00
У Дніпрі обговорили фінансування благоустрою, інфраструктури та житлового господарства міста на наступний рік

9 листопада комісія Дніпровської міської ради з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування заслухала департамент житлового господарства і департамент благоустрою та інфраструктури міської ради щодо проекту бюджету на 2017 рік. Представники департаментів презентували своє бачення обсягу видатків, необхідних наступного року для фінансування робіт у сфері благоустрою, інфраструктури та житлового господарства.

Зокрема, департамент житлового господарства запропонував у 2017 році виділити 140 млн грн на виконання поточного ремонту житлового фонду, 126 млн грн – на капітальний ремонт житлових будинків і 7 млн грн – на програму фінансування ОСББ.

«Наша комісія критично поставилася до цих цифр, і ухвалено рішення перерозподілити ці кошти на збільшення фінансування програми з ОСББ – до 44 млн грн. Крім того, профільна комісія запропонувала збільшити фінансування робіт з капітального та поточного ремонтів житлових будинків. Ми вирішили більш детально вивчити це питання: або ж знайти ці кошти в інших статтях видатків бюджету, або ж передбачити збільшення дохідної частини бюджету, якщо це дозволять наявні на сьогодні показники», – сказав голова бюджетної комісії Артем Хмельников.

Представники департаменту благоустрою та інфраструктури також назвали базові цифри в рамках проекту бюджету-2017. Артем Хмельников зазначив, що це було не останнє засідання комісії щодо цього департаменту, оскільки видатки на благоустрій та інфраструктуру є одними з найбільших. Зокрема, була оголошена сума в  1 млрд 437 млн грн.

«Ми попросили інформацію щодо комунальних підприємств департаменту, зокрема, щодо внесків в їхній уставний фонд. Крім того, попросили обидва департаменти надати інформацію щодо титульних списків, за якими відремонтовані житлові будинки та міські автошляхи цього року і проекти таких списків на 2017 рік», – сказав голова комісії.

Артем Хмельников також додав, що комісія проводитиме засідання часто, оскільки необхідно детально розібратися з проектом бюджету міста на наступний рік. «Бюджет ухвалюватимемо публічно, прозоро, розумітимемо кожну цифру витрат в Дніпрі», – наголосив депутат міськради.

 У свою чергу голова комісії міської ради з питань житлово-комунального та дорожнього господарства Дмитро Безуглий підкреслив, що озвучені сьогодні цифри не є остаточними, оскільки департамент економіки, фінансів та міського бюджету бачить збалансовану частину міського кошторису по-своєму.

«Наша комісія прагне, щоб профільному департаменту виділили ту кількість коштів, якої вистачить на ремонт житлових будинків, заявки щодо яких надійшли від мешканців, депутатів. Зокрема, йдеться про виділення 266 млн грн на капітальний ремонт житлових будинків, 241 млн грн – на поточний», – розповів Дмитро Безуглий.

В обговоренні бюджету, крім депутатів та посадовців, також взяли участь представники громадськості. Голова громадської спілки «Наш дім – Дніпропетровщина» Сергій Іванченко наголосив на важливості розгляду питання щодо фінансування ремонтів у будинках, де є ОСББ та ЖБК.

«Наша організація опікується ОСББ та ЖБК вже десять років, тому для нас тема сьогоднішнього засідання є важливою. Добре, що засідання комісій є публічними, будь-хто з представників громадськості може сміливо брати участь в обговоренні, зокрема й таких важливих тем, як головний кошторис міста на наступний рік», – зазначив Сергій Іванченко.

Наступне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування заплановане на 11 листопада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...