App Store Google Play

Дніпрянських метробудівників намагаються продати

10.11.2016 09:00
Дніпрянських метробудівників намагаються продати

ПАТ "Дніпрометробут" виставлений на продаж. Про це йдеться у повідомлені видання Фонду держмайна "Відомості приватизації", передає Depo.Дніпро.

Торги, які мали пройти 31 жовтня, не відбулися через відсутність попиту.  Фонд держмайна реалізує 95% акцій підприємства за 44,5 млн. гривень. Ціна однієї акції – 25 копійок. На підприємстві нараховується 103 робітника.

Наступний конкурс з продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства "Дніпрометробуд" буде проведено 1 грудня 2016 року.

Нагадаємо, що постановою Кабміну від листопада 2015 року замовником будівництва першої черги метрополітену в Дніпропетровську визначена Дніпропетровська міська рада.

Співробітники ПАТ "Дніпрометробуд" на цей час здійснюють лише роботи з відкачки води із шахт метро. Через заборгованість по зарплаті  метробудівники неодноразово влаштовували акції протесту. Раніше у міськраді пояснювали, що не мають юридичних підстав виділяти понад 10 мільйонів на зарплати працівникам державного підприємства. Втім, на засіданні 17 червня 2016 року Дніпропетровська міська рада ухвалила рішення про виплату заборгованості по зарплаті працівникам "Дніпрометробуд" за рахунок банківського кредиту під заставу депозиту міськради. 2 вересня 2016 року працівникам підприємства покрили майже річну заборгованість.

А наприкінці вересня Борис Філатов запросив турецьких коллег контролювати добудову метро в Дніпрі, коли там розпочнуться роботи з добудови підземки. Очікується, що до міста прибудуть фахівці з Анкари – інженери, фінансисти і спеціалісти, які опікуватимуться найбільш складними етапами будівництва.

3азначимо, що генеральним підрядником добудови підземки є «Київметробуд». Вартість контракту, укладеного з компанією «Лімак», складає 224 млн євро. Фінансовими донорами проекту є Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський інвестиційний банк. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...