App Store Google Play

Борис Філатов перевірив, як ремонтують одну з ключових автомагістралей Дніпра

10.11.2016 15:00
Борис Філатов перевірив, як ремонтують одну з ключових автомагістралей Дніпра

10 листопада очільник Дніпра Борис Філатов провів інспекцію капітальних ремонтів у місті. Він відвідав ділянки реконструкції низки вулиць на Січеславській Набережній. Про це передає Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«Зараз уже перейшли до земляних і підготовчих робіт. Історично так склалося, що велика кількість землі належить приватним власникам. З багатьма треба домовлятися. Думаю, що під час реконструкції Набережної ми забезпечимо нашим землякам можливість доступу до Дніпра та гарного відпочинку. У планах – організація безкоштовного міського пляжу», – сказав Борис Філатов.

Капітальний ремонт на вулиці Набережна Перемоги – від Мерефо-Херсонського мосту до вул. Космічної – роблять вперше за останні майже 10 років. Реконструкція тут була необхідна давно, адже в багатьох місцях зруйнований асфальт, вулиці мають великі проблеми з освітленням, а дерева, які стоять уздовж головної алеї, – в занедбаному стані.

Зовнішній вигляд цієї частини Січеславської Набережної застарів навіть морально. Комплексна реконструкція тут – це відновлення понад 4 км вул. Набережна Перемоги. В ході робіт пішохідну зону вимостять спеціальним неслизьким гранітом, облаштують пішохідні проходи та велосипедні доріжки, площа яких складає 74,3 тис. кв. м. Крім того, тут з'явиться більше сотні паркувальних майданчиків, будуть встановлені дитячі та спортивні майданчики. Ну вулицях відновлять освітлення і лавочки, а на газонах облаштують систему автоматичного поливу. У планах – навіть встановлення фонтана. Зупинки громадського транспорту також оновлять. Повністю завершити капітальний ремонт цієї ділянки планують вже у 2017 році. 
Капітальний ремонт триває й ще на одній частині вулично-дорожньої мережі по вул. Набережна Перемоги – від вул. Космічної до Південного мосту. Тут на нього чекали майже 20 років. Це – магістраль загальноміського значення, і щоденно, крім легкового транспорту, по ній проходить і велика кількість вантажівок. Борис Філатов зазначив, що мешканці тутешніх будинків неодноразово скаржилися йому на шум від машин, який не стихає навіть вночі. 

«Після того, як ми перестелимо асфальтне покриття, стане тихіше. Також необхідно займатися питанням об'їзної дороги, і я роблю це щодня. Є позитивні тенденції, та звітувати ще зарано», – додав Борис Філатов. 

До кінця року буде відремонтовано 53 тис. кв. м проїжджої частини. Відновлять і 15 тис. кв. м тротуарної частини та 6 км бордюрного каменю. Крім того, реконструюють дощоприймальні камери, перекладуть зливовий трубопровід і замінять опори ліній електропередач, встановлять нові дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...