App Store Google Play

Адвоката ПГ "СІЧ" затримали як учасника бандформувань

10.11.2016 10:20
Адвоката ПГ "СІЧ" затримали як учасника бандформувань

Учора адвоката ПГ "Січ" Олександра Кадіївського , який захищає свавільно притягнених до кримінальної відповідальності добровольців та бійців ЗСУ,  затримали як учасника бандформувань. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

«Була звичайна робоча поїздка в Красноармійський міський суд, вже третя за цей тиждень. Сьогоднішній день відрізнявся лише тим, що вранці мені передали "привіт" від військової прокуратури по дуже принциповому справі, а вже ввечері, за випадковим збігом, я був затриманий на Костянтинівському блокпосту, як співучасник незаконних військових формувань. Все прямо, як в кіно: викликали групу, яка відвезла мене в міськвідділ, де протримали близько 2 годин. Хлопці з розшуку, вивчивши мої документи, як адвоката, правозахисника і журналіста, з розумінням сказали, що вони просто виконували свою роботу, пославшись на базу, що знаходиться в УВС Маріуполя. Через деякий час, звичайно ж, не вибачаючись, мені дозволили вийти, сказавши, що документ про проведення перевірки я зможу отримати лише в понеділок. За підсумком я отримав ось таку довідку "про звільнення". Хочеться сказати величезне спасибі всім, хто переживав за мене і нескінченно дзвонив, пропонуючи допомогу. Окремо хочу подякувати Віталію Погосяну, Дмитру Реві, Анатолію Рябошапку, Олександру Ружанському, Ярославу Писарєву і хлопцям з "Донбасу". P.S. Заступник голови ради Адвокатів Донецької області Шилов знав про таку ситуацію, проте ніяким чином не відреагував на це. І тільки в після 17.00 він зателефонував одному з членів ради Адвокатів Баріновій, яка теж допомогала, за що їй велике спасибі. Але до цього часу мене вже випустили», - написав Олександр Кадіївський.

Дніпровський адвокат Віталій Погосян у соцмережі прокоментував цю ситуацію: «Ось яким чином робітники поліції оформили затримання адвоката Кадієвського О.С. Протримали дві години, проводили якусь незрозумілу перевірку на з`язки адвоката, який захищає свавільно притягнених до кримінальної відповідальності добровольців та бійців ЗСУ, з незаконними збройними формуваннями (звісно з неконтрольованої території), а записали, що адвокат подавав заяву.

Найбільш доцільним в такому випадку повинна бути заява про кримінальне правопорушення, скоєне робітниками поліції відносно адвоката Кадієвського О.С, і ми з радістю допоможемо йому.

P.S. Після обставин в Приморському районному суді м. Маріуполя, коли спецпризначенці під керівництвом начальника поліції області поклали до землі жінок, присутніх в залі суду представників громадськості та журналістів, мене також попередили, що можуть знайти в моєму автомобілі боєприпаси. Під час моєї наступної поїздки мій телефон та телефон моєї колеги Олени Сторожук, яка також приймає участь в цьому провадженні, близько години перевіряли також на зв`язки з бойовиками. Цікаво, що у одного хлопця, який знаходився з нами, навіть паспорт не перевірили.

Методи однакові: здійснення морального тиску на адвокатів.

Треба щось робити, а то кожна поїздка через блок-пост може перетворитися в незрозумілу пригоду».

Нагадаєамо, Олександр Кадіївський був одним з тих, хто захищав трьох бійців-добровольців Дніпра-1, яких утримували в СІЗО 8 місяців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...