App Store Google Play

Як багато дітей-сиріт у Дніпрі?

09.11.2016 17:20
Як багато дітей-сиріт у Дніпрі?

Сьогодні, 9 листопада, у приміщенні Дніпровської міської ради відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Усиновлення та інші форми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». На запитання мешканців відповідала начальник управління-служби у справах дітей Алла Литовченко. Про це повідомляє Дніпрогад із місця подій.

«У Дніпрі виховуються 1673 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. Більшість з них виховуються в сімейних формах виховання – 1495 дітей, які становлять 89,4% від загальної кількості. Наразі органи соціальної допомоги намагаються влаштувати максимальну кількість дітей до сімейних форм виховання, а держава виплачує кошти у розмірі двох прожиткових мінімумів тим, хто прийняв у свої родини дитину на правах рідної», - повідомила Алла Литовченко.

Начальник управління-служби у справах дітей нагадала, що у прийомній сім’ї може бути до чотирьох дітей, а в дитячих будинках сімейного типу перебувають від п’яти до десяти дітей. Лікарі, вчителі, правоохоронці перевіряють та постійно проводять моніторинг, аби всі вихованці перебували у гідних умовах.

У Дніпрі розташовані 11 будинків сімейного типу, в яких виховується 76 дітей, а в 85 прийомних сім’ях знаходяться 113 дітей.

«У цьому році ще сім прийомних сімей забрали до себе діточок, а шість - пройшли навчання і вже готові забрати до себе нових членів родини. Наразі у базі даних перебуває 425 дітей, адже не всі підлягають усиновленню через ряд певних обставин.Частіше усиновлюють дітей молодшого віку, але їх не так багато. Найменше, на жаль, приймають діток з інвалідністю чи обмеженими можливостями. Люди повинні розуміти, що ці діти так само хочуть мати батьків», - додала Алла Литовченко.

Також вона наголосила на тому, що юридичний аспект усиновлення триває не більше трьох місяців, а психологічний, емоційний процес - роками.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...