App Store Google Play

Українська влада програла від перемоги Трампа, а український народ виграв, - Наливайченко

09.11.2016 14:00
Українська влада програла від перемоги Трампа, а український народ виграв, - Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко наполягає, що українці виграли від обрання президентом США Дональда Трампа, а от корумпована українська влада - програла.

На своєму фейсбуці політик прокоментував останні новини з Білого дому:

«Корумпована українська влада, безумовно, програла від перемоги Дональда Трампа, як, зрештою, програла б від перемоги Гілларі Клінтон, а український народ однозначно виграв. Нове американське керівництво підтримуватиме український народ, а не стару корумповану українську владу», - написав він.

Колишній генконсул у Вашингтоні зауважив, що передвиборча політична риторика відходить в минуле, натомість починає працювати державна система США. На думку лідера Руху «Справедливість», Україна не буде полишена напризволяще перед російською агресією і внутрішнім ворогом - корупцією.

Валентин Наливайченко зауважив, що поважає американську демократію, чесні і прозорі вибори та привітав 45-го президента США Дональда Трампа з ймовірним обранням і заявив, що американська демократія продемонструє, передусім, українцям, як президент, ще до недавнього був бізнесменом, не стане президентом-олігархом.

Так попередні результати виборів у США прокоментував політик. 

«Знаю, президент Дональд Трамп відкладе будь-які заняття бізнесом. Він не збагатиться від президентства і не використовуватиме державу для власного збагачення. Політична влада для нього — можливість служити людям, а не нагода заробити грошей!», — написав у своєму Фейсбуці Наливайченко.

Екс-голова СБУ також упевнений, що система балансів і противаг, яка існує в США, не дасть змінити курс на підтримку України і протидію російській агресії. Саме тому Америка збереже і розвине статус стратегічного партнера України. «Зіпсувати відносини може тільки брехня і корпупція українських можновладців», — наголосив Наливайченко.

«Поважаючи те, що відбувається за океаном, маємо діяти самі! Як свідчить практика останнього періоду, щастя українців в їхніх руках. Українці самотужки зупинили ворога, як і власними силами та на вольових якостях вигнали банду Януковича», - заявив політик.

Нагадаємо, що згідно з даними екзит-полу, у мільярдера Трампа 274-276 голосів при 270 необхідних для перемоги. У Клінтон — 215. Трамп в своїй промові після переможного для нього екзит-полу заявив, що його з перемогою вже привітала Гілларі Клінтон. Вона також закликала своїх прихильників визнати перемогу Трампа.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...