App Store Google Play

У військовому шпиталі на спеціальних курсах гартують школярок Дніпра

09.11.2016 12:40
У військовому шпиталі на спеціальних курсах гартують школярок Дніпра

Сьогодні, 9 листопада, вперше на базі Дніпровського військового шпиталю розпочались практичні занняття "Захист Вітчизни" для учнів навчальних закладів Самарського району. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Вже сьогодні навчання розпочали 17 дівчаток, протягом трьох днів вони пройдуть курс практичних занять у різних відділеннях шпиталю. 

"Дуже важливе сьогодні військово-патріотичне виховання учнівської молоді, їх професійна орієнтація. Під час практичних занять дівчата ознайомляться з роботою лікувального закладу військового профілю, отримають практичні навички у межах тематичного плану «Основи медичної допомоги», матимуть змогу поспілкуватися з медичним персоналом шпиталю, пораненими бійцями-учасниками АТО", - розповів заступник начальника шпиталю Віктор Писанко.

Свій перший день навчань школярки проведуть у хірургічному відділенні, вони розповідають, що вже зараз, їм доручили безліч важливих  завдань.

"Я дуже рада, що втрапила на такі курси, адже я хочу вміти в будь-який ектремальний випадок врятувати життя воєнному, однокласнику чи звичайному перехожому. Зараз ми робимо спеціальні тампони аби лікарі-хірурги клали їх у рани. Ми маємо бути дуже відповідальними і слідкувати аби вони були зроблені обережно та без зайвих ниток, їх потім стерелізують та зупиняють ними кровотечу",  - розповідає одна із учасниць заходу.

За словами організаторів заходу, спеціальний курс "Основи медичної допомоги" планувалися впродовж місяця. Протягом трьох тижнів практичні заняття пройдуть 130 учениць 11-х класів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...