App Store Google Play

Підготовка до студентського балу в розпалі: як проходять репетиції

09.11.2016 16:40
Підготовка до студентського балу в розпалі: як проходять репетиції

Танго, вальс та менует – такі танці розучують студенти Дніпропетровщини. Так молодь готується до студентського балу-2016. Він – за тиждень. Танцювальні рухи допомагають удосконалювати професійні хореографи. Студенти області вальсуватимуть на балу вже вшосте.Студенти вишів Дніпропетровщини готуються до балу. Яскрава подія року запланована на 17 листопада.


«Наближується День студента, а разом з ним – і студентський бал. Він проходитиме в регіоні вже вшосте. Бал – для студентів університетів, академій, інститутів області. З кожним роком бажаючих взяти участь в урочистій події стає все більше. Цьогоріч на балу пануватиме атмосфера Франції XIX століття, в одязі вітаються чорний та червоний кольори», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


Із середини жовтня тривають репетиції. Майже півтисячі хлопців та дівчат розучують танго, вальс та менует. Кожна пара репетирує той танець, який удається найкраще.


«Готуватися до балу непросто, але цікаво. Тренування декілька разів на тиждень, по 2-3 години. Навчаюся на останньому курсі, і це буде мій останній студентський бал. Хочеться, аби він пройшов на висоті і запам’ятався на роки. Сподіваюся на море позитивних емоцій та нові знайомства», – ділиться студентка Національної металургійної академії України Ірина Гаркуша.
Дівчина вальсуватиме в парі з Владом Поповим. «Це буде мій перший бал. Усім задоволений, на репетиціях панує тепла атмосфера. Вальс мені ближчий по духу, адже частіше за все танцював його в житті. Упевнений, що ця подія запам’ятається мені надовго», – каже хлопець.


Відчувати музику та рухатися синхронно і в такт навчають професійні хореографи. Акцентують, що у тренуваннях важлива стабільність. Тільки в такому випадку можна отримати перепустку на бал і продемонструвати гідний рівень. Якщо пара пропускає дві репетиції, то вибуває з перегонів і не потрапляє на свято.


«Відкриває бальну програму вальс. У його опануванні – уже останні штрихи. Вальс нагадує маятник. Тут всі рухи то вгору, то вниз. Також він досить рухливий, треба правильно і швидко перебирати ногами», – розказала про особливості танцю хореограф балу Катерина Танцюра.


«Найскладніше за постановкою танго. Тут треба не тільки гарно рухатися, а й передати його характер, емоційність, пристрасть», – зазначив хореограф балу Олександр Поляк.


Цьогоріч у дрес-коді обов’язковими мають бути два кольори – червоний та чорний. Витоки цих барв – в однойменному романі французького письменника Стендаля.


«Прагнемо передати енергетику старовинної класичної Франції. Тому запропонували учасникам одягнути червоне та чорне вбрання. У дівчат будуть довгі сукні, у хлопців – смокінги або ділові костюми», – підкреслила начальник відділу департаменту освіти і науки ОДА Ірина Шумік.


Вхід на бал – за квитками. Ціна символічна – кому скільки не шкода. Виручені кошти підуть на доброчинність.


На балу працюватимуть фотозони, у розважальній програмі – виступи вокальних та танцювальних колективів, конкурси, вікторини, подарунки. Наприкінці свята оберуть короля та королеву балу.


Студентський бал-2016 відбудеться 17 листопада за адресою: Дніпро, Concert Hall Opera, вул. Володимира Вернадського, 23. Початок – о 19.00.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...