App Store Google Play

На Дніпропетровщині у Дніпро випустили 5 тонн риби

09.11.2016 10:00
На Дніпропетровщині у Дніпро випустили 5 тонн риби

8 листопада в Кам'янському в річку Дніпро випустили 5 тонн риби. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на dnepr.info.

Проблема замулювання Дніпра останні роки стоїть особливо гостро. Це пов'язано з тим, що судноплавство по річці практично припинилося, течії майже немає. Результатом стає літнє цвітіння води. У Дніпрі мало риби, яка б їла синьо-зелені водорості.

Дніпро від хронічного «цвітіння» води може врятувати збільшення популяції риб, що поїдають водорості. Про це розповів начальник Дніпропетровського територіального відділу обласної Держрибохорони Олександр Погорілий.

За планом випускають 30 тонн риби в п'яти точках Дніпра, щоб не було скупчення нересту в одному місці. Таким чином будуть відновлювати біологічний режим верхньої частини Дніпровського водосховища.

Така процедура проводиться щорічно, адже запаси риби вичерпуються. Випущені мальки коропа, товстолобика і білого амура будуть придатні для їжі вже через 4-5 років.

«Щоб річка жила потрібна риба. Випускають восени щоб мальок звик до прохолодної води і успішно перезимував. Мальків ми брали з Криничанського рибного господарства. Все це фінансує Дніпропетровська облдержадміністрація», - розповів Олександр Погорілий.

Через п'ять років після масового запуску риби екологи обіцяють хороший ефект у водоймах басейну Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...