App Store Google Play

Кондратьєв відверто не виконує свої службові обов'язки

09.11.2016 12:00
Кондратьєв відверто не виконує свої службові обов'язки

Громадськість Дніпра сумнівається у компетентності Держспоживслужби. Про це Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами повідмовив на своїй публічній сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

Ще кілька місяців тому громадськість звернула увагу на дискримінаційну сексистську рекламу в Дніпрі. На площі Поля, що поблизу Дніпровської міськради, розміщені рекламні конструкції з зображенням жіночих частин тіла для реклами лампочок.

Індустріальний Ґендерний Комітет з Реклами визнав зовнішню рекламу магазину "ПроСвєт" сексистською. Протягом певного часу на основі такого рішення активісти декілька разів зверталися до адміністрації магазину прибрати рекламні борди - заклад відкрито проігнорував усі прохання та вимоги.

Тож, 5 жовтня ІГКР звернувся до відповідної служби - Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту спожівачів - з проханням допомогти позбавити місто від дискримінаційної реклами.

Відповідь Комітет отримав 8 жовтня від в. о. начальника Головного Управління державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів області Андрія Кондратьєва, який неодноразово був помічений у зловживанні службовим становищем та у корупційних схемах.

За повідомленням від  Кондратьєва, виявляється, в обов'язки громадської організації входить пошук суб'єкта, який розмістив цю рекламу, тобто власника магазину.  

"Ми, саме ми, а не уповноважена служба, повинна знайти всі офіційні дані засновника. Ми, а не держслужбовці, які отримують зарплату за захист нас, як споживачів, повинні дізнатися фактичну і юридичну адреси засновника! І тільки після цього, великі держслужбовці, можливо, зволять розглянути скаргу і думку людей щодо дискримінаційної сексистської реклами, яка розташована в центрі міста", - обурюються члени Індустріального Ґендерного Комітету з Реклами.

Тож, і сьогодні  магазин продовжує принижувати дискримінаційною рекламою жінок, причому достатньо вульгарно, а сексистські борди лише набувають більш яскравих контурів.

Наразі громадськість Дніпра задається питанням, - а навіщо взагалі потрібна Держпродспоживслужба в Дніпропетровській області? Адже пану Кондратьєву точно нема діла до споживачів, сьогодні він зайнятий такими важливими справами  як незаконні звільнення, розстановка «своїх» на  робочих місцях, зловживання службовим становищем, відвертим криміналом та корупційними схемами для незаконного збагачення. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...