App Store Google Play

Дніпровських студентів-програмістів переманюють міжнародні ІТ-компанії

09.11.2016 13:00
Дніпровських студентів-програмістів переманюють міжнародні ІТ-компанії

Сьогодні, 9 листопада, на прес-конференцію в медіа-центр «Дніпро-Мост» завітали українські програмісти, які стали одними з найкращих у Східній Європі. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Цього року від Дніпра 10 команд брали участь в конкурсі кращих програмістів Східної Європи. До кожної групи входили по три учасники та тренер. Захід проходив у три етапи: в квітні, вересні, і фінал відбувся у жовтні.

«Врешті на фінальному змаганні дві команди з Дніпра посіли почесне третє місце. Конкурс цікавий тим, що паралельно у Вільносі та Вінниці програмісти виконували завдання, а система сама визначала переможців, тобто організатори максимально усунули людський фактор в оцінюванні робіт», - розповів доцент факультету прикладної математики ДНУ ім. О.Гончара Олександр Хижа.

Студент 5 курсу Євгеній Радченко запевнив, що найціннішим для нього було отримати досвід та перевірити свої здібності.

Перемоги Дніпровських ІТшників занесені в міжнародну базу, а це означає, що компанії типу «Google», «Facebook», «Amazon», «Microsoft», «IBM» намагатимуться переманити до своїх команд наших розумників.

«Студенти-практиканти можуть розраховувати на початкову зарплату у розмірі 300-500 доларів США. Тому перспективи, які розкриваються перед ними – просто неймовірні», - запевнив тренер Олександр Хижа.

«Перемога нам далася непросто: плідна праця дала свої результати. Найголовніше – ми любимо те, чим займаємося», - додав студент 3 курсу Андрій Селіванов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...