App Store Google Play

Як саме дніпряни можуть брати участь в розподіленні бюджетних коштів?

08.11.2016 14:20
Як саме дніпряни можуть брати участь в розподіленні бюджетних коштів?

Сьогодні, 8 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li про бюджет участі та про те, як громадськості отримати кошти від мерії на вирішення нагальних питань. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Це можливість людей брати участь в бюджетному процесі. Бюджет міста великий, що є наслідком децентралізації в країні. Але містянам все ще складно зрозуміти яким чином вони можуть впливати на його розподілення. І як зробити, аби глобальні чи локальні проблеми дніпрян вирішувалися», - зазначив член ГО «Платформа «Громадський контроль» Іван Васючков.

Мерія отримала багато заявок від містян з різних питань, більшість з них все ж не вирішені. Тому разом із депутатами представники громадської організації розробили механізм, який допоможе врахувати всі нагальні прохання людей. За проект депутати проголосували ще у вересні, але чіткого плану дій ще не розробили.

Заявки можна подавати в електронному і письмовому варіанті. Вони мають складатися із двох частин:

  • суть проекту та його вартість;
  • заява з підписами як мінімум 50 громадян.

Форми заявок можна знайти на сайті Дніпровської міської ради.

Процедура затвердження прохань має відбуватися так: експерти напишуть відгук про проект, а вже потім депутати міськради проголосують і виберуть найбільш актуальні.

«Чиновники мають виділити на цю програму приблизно 0,5% від загального бюджету міста, але за бажанням можуть затвердити і більший відсоток», - додав член ГО «Платформа «Громадський контроль» Денис Селін.

Експерти повідомили, що 9 листопада з 19.00 до 21.00 в Коворкінгу НУМО (пр-т. Дмитра Яворницького, 17) усі бажаючі зможуть отримати детальну інформацію про проект а також проконсультуватися із фахівцями. Зареєструватися можна тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...