App Store Google Play

Цьогоріч у Дніпрі перевиконали план ремонту доріг у 4,2 рази, - Лисенко

07.11.2016 14:40
Цьогоріч у Дніпрі перевиконали план ремонту доріг у 4,2 рази, - Лисенко

Сьогодні, 7 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі «Дніпро-Мост» про стан виконання ремонтних робіт доріг у Дніпрі розповів заступник міського голови Михайло Лисенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Цьогоріч міським бюджетом було виділено 542 млн. грн. на ремонт доріг, із них 173 млн. грн. витратили на капітальний ремонт, 309 млн. грн. – на поточний. За програмою соціально-економічного розвитку на відновлення ливнівок та внутрішньоквартальних доріг жилого масиву Тополь 2 виділено 56 млн грн, а на ж/м Покровський – 4 млн грн.», - заявив Михайло Лисенко.

Капітальний ремонт доріг у повному обсязі виконали на вул. Ульянова. Поточний ремонт зроблено на загальній площі 610 тис. кв. м. за такими адресами: Набережна Заводська, вул. Святослава Хороброго, вул. Шмідта, вул. Юрія Савченка, вул. Уральська, шляхопровід по вул. Холодильна, пр-т Богдана Хмельницького , вул. Панікахи, вул. Калинова, вул. Марії Лисніченко, вул. Березінська, вул. Любарського, вул. Молодогвардійська, вул. Чичеріна, вул. Холмогорська, вул. Гаванська, пров. Білостонського, вул. Генерала Пушкіна, вул. Київська.

Комунальники продовжують відновлювати дорожнє покриття за такими локаціями: Набережна Перемоги (від вул. Космічної до Південного моста), вул. Комунарівська 16, ж\м Тополя 2, вул. Маршала Малиновського, вул. Олександра Чернікова, вул. Нестерова. Також триває реконструкція підземного моста на пр-т Слобожанському.

До кінця року відремонтують: вул. Камчатську, вул. Андрійченка (Діївка), вул. Червоногірську, вул. Передову, вул. Петрозаводську.

«Наступного року проінспектуємо такі мости: Комсомольський, Кирилівський, Київський , пішохідний на Монастирський острів. Перевіримо стан покриття на пр-т Дмитра Яворницького, вул. Романа Шухевича. До того ж, на 26 трамвайних переїздах прокладемо монолітні залізобетонні плити із вібровставками, які дозволять комфортно переїжджати їх транспортними засобами», - запевнив заступник міського голови.

Михайло Лисенко додав про те, що 750 тис. кв. м. вже відремонтовано, а це в 4,2 рази більше, ніж минулого року: «Ми могли б вдвічі збільшити цей показник, але бюджет прийняли лише навесні, а більшість тендерів зривали наші опоненти. Наступного року плануємо виконати удвічі більший план».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...