App Store Google Play

Танцювальний батл «Рухайся в біт»: як це було

07.11.2016 14:00
Танцювальний батл «Рухайся в біт»: як це було

Захід відбувся 5 листопада на базі районної філії комунального закладу «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпровської міської ради «Романтик». Хореографічна «битва» зібрала юних танцюристів, які відвідують клуби за місцем мешкання в різних районах Дніпра. Кожну філію представляв один колектив.

Учасники батлу продемонстрували свої вміння та майстерність в хіп-хопі, брейкдансі та формейшн. У напрямах хіп-хоп та брейкданс змагалися діти до 7 років, ювенали (8 – 11 років), юніори (12 – 16 років), молодь (17 років та старші).

Привітав учасників змагань та глядачів начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міської ради Руслан Буленок. Він побажав усім зібратися, не переживати та гарно виступити.

«Такі танцювальні змагання серед вихованців клубів за місцем мешкання є постійними. Діти завжди з нетерпінням чекають на них. Загалом в місті успішно працюють 50 клубів за місцем мешкання, які є філіалами нашого Міського дитячо-молодіжного центру, а також 22 заклади позашкільної системи освіти, де діти після занять відвідують різні гуртки, студії, мовні курси тощо. Усі вони затребувані дітьми та молоддю. Така робота сприяє змістовному дозвіллю наших дітей», – зазначив Руслан Буленок.

Шестирічна Ярослава Положай займається спортивними танцями вже другий рік. Дівчинка відвідує клуб «Гармонія».
«Танці – моє захоплення, із задоволенням ходжу на них. Найбільше подобається робити «містки», «фляки», «свічки». З колективом Red Star беру участь у багатьох конкурсах. А сьогодні в батлі виступаю сама. Перемогти хочу, але це не головне», – розповідає дівчинка.

За результатами батлу визначилися переможці (І–ІІІ місце) в кожній віковій категорії, які отримали грамоти та подарунки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...