App Store Google Play

На Аржанова обладнали по-сучасному нову спортивну арену

07.11.2016 18:30
На Аржанова обладнали по-сучасному нову спортивну арену

Бігова доріжка, кардіовелосипед, гребний тренажер, гирі, гантелі, диски, м’ячі для фітнесу – черговий крок на шляху до здоров’я та спортивної фігури зроблено. У нещодавно збудований спорткомплекс «Олімпія+» закупили нове обладнання. Сучасне устаткування та інвентар придбали коштом обласного бюджету. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У нещодавно зведену спортивну арену на Аржанова, 12Б завезли нову партію обладнання. У тренажерці тепер є бігові доріжки, кардіовелосипед, гребний тренажер, гирі, гантелі, диски. Усього – близько 30 тренажерів та 12 наборів спортивних снарядів.

Відвідувачі фітнес-залу тепер зможуть займатися на фітболах. Це спеціальні м'ячі для виконання різних фізичних вправ. Фахівці запевняють, що регулярні заняття на фітболі – гарний спосіб зміцнити м'язи, поліпшити поставу і навіть схуднути.

«Це цілий тренувальний комплекс – від силових до кардіотренажерів. Можна тренувати всі групи м’язів», – розказує директор спортивної арени Сергій Тімарев.

Спорткомплекс «Олімпія+» відкрили у вересні 2016 року. На першому поверсі – фітнес-зал і тренажерка, на другому – великий ігровий спортзал.

Двоповерхову будівлю звели та обладнали коштом обласного бюджету. Устаткування та інвентар купували через електронну систему Prozorro.

«Це перший спортивний об’єкт, збудований за роки незалежності коштом обласного бюджету. Ми подбали про те, аби спортсмени та мешканці області тренувалися у комфортних умовах. У спорткомплексі є тренажерка, зал для фітнесу, велика зала для змагань. Тут сучасне устаткування, є все необхідне для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон, міні-футбол», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У будівлі утеплили та облицювали фасад, відремонтували покрівлю, модернізували водопровід та електромережу, поштукатурили та пофарбували приміщення, поклали плитку, зробили спеціальну дерев’яну підлогу у найбільшій залі.

У залах комплексу є все необхідне для гри у волейбол, баскетбол, бадмінтон та міні-футбол: сітки, стійки, ворота, лави для запасних гравців, електронне табло. На підлозі – спеціальне покриття з розміткою.

Обладнані душові, санвузли та роздягальні. Тут – нова сантехніка, шафи для речей. Працює система відеонагляду.

Щодня у новому спорткомплексі можуть займатися близько 800 спортсменів.

В «Олімпія+» можна проводити змагання з понад 30 видів спорту. Серед них – боротьба, гандбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон, міні-футбол та інші.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...
В кожній країні столиця зазвичай виділяється поміж інших міст і селищ. Це може виражатися розвинутішими сферами бізнесу та туристичними принадами або ж просто зовнішнім виглядом. Париж – візитів...