App Store Google Play

Криворізький металургійний гігант хоче і далі забруднювати атмосферу

07.11.2016 11:40
Криворізький металургійний гігант хоче і далі забруднювати атмосферу

На початку листопада криворізьке металургійне підприємство ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» виконало рішення суду і виплатило унікальний для України штраф за порушення екологічного законодавства в 72 млн. 699 тис.119 грн. 52 коп. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на «Днепр вечерний»

Проте, криворізькі активісти-екологи з громадської організації "Екологічна рада Криворіжжя" стверджують, що «АрселорМіттал» намагається отримати новий дозвіл на викиди в атмосферу, не надавши передбачені законодавством документи, а просто розмістивши оголошення в газеті.

«В пакеті документів для ознайомлення громадськості вони повинні надати відомості зокрема про вид та обсяги забруднюючих речовин, опис промислового виробництва, перелік заходів щодо скорочення викидів, заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій.
Ні в міському управлінні екології, ні в самому Арселор немає жодного з вищезгаданих документів. Знайомити громадськість з небезпекою від їх виробництва вони не збираються! Доводити до відома громадськості плани з охорони навколишнього середовища - тим більше! ». - повідомляють екологи.

Крім того, як стверджують активісти, сесія міськради Кривого Рогу, в порушення регламенту без узгодження з депутатськими комісіями, прийняла рішення про перенесення термінів завершення експлуатації екологічно небезпечних об'єктів (доменна піч № 7) на цьому металургійному підприємстві аж до 2020 року.

Потужне підприємство «Арселор Міттал» входить до списку основних забруднювачів Дніпропетровської області. Цей завод не виконав свої зобов’язання, що прописані у договорі з Фондом державного майна. 

Наразі екологічна ситуація в області в тривожному стані, а такі компанії як «Арселор Міттал» наражають на небезпеку жителів Дніпропетровщини.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...