App Store Google Play

Будівництво водоводів, ремонт доріг, субсидії: що робила ДніпроОДА минулого тижня

07.11.2016 14:20
Будівництво водоводів, ремонт доріг, субсидії: що робила ДніпроОДА минулого тижня

Сьогодні, 7 листопада, про життя області за останні сім днів та плани на майбутнє, під час щотижневого публічного звіту обласної влади, розповів радник голови ДніпроОДА Юрій Голік. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Фахівець розповів, що 518 млн. грн. надійшло на фінансування бюджетної сфери. За другу половину жовтня всі гроші дійшли до адресатів.

Щодо субсидій Голік зазначив, що на початку опалювального сезону область вийшла на торішній показник.

"454 тис. сімей вже отримують субсидії, в минулому році було приблизно 500 тис. сімей, таким же буде і в цьому році", - зазначив експерт.

За словами Голіка, майже 12,8 млрд. грн. надійшло до бюджету області з початку року. Це на 3,3 млрд. грн. більше, ніж за той же період 2015 року.

Щодо ремонту комунальних доріг області, то всі ремонті роботи майже завершені.

"В цьому році за кошти облбюджету буде відремонтовано 150 комунальних доріг", - розповів Голік.

Також вже закінчується будівництво 4 водоводів. Роботи завершені більш ніж на 95%. Ці водоводи забезпечать водою близько 7,5 тисяч жителів.

«Два в Апостоловському районі, два в Широковському, і в цьому році для 35 тис. мешканців, у яких ніколи не було води, ми цю проблему вирішимо», - розповів радник голови.

ДніпроОДА подала на фінансування Європейському інвестиційному банку  50 проектів на 1,2 млрд. грн.

З початку року  в Prozorro область завершила понад 22 тис. закупівель і заощадила більше 200 млн. грн.

200 інфраструктурних проектів реалізують на своїх територіях 16 громад, які об’єдналися в минулому році.

78 одиниць медобладнання отримали лікарні області з початку року. На ці цілі з облбюджету виділено 120 млн. грн..

 

Теги: ОДА, звіт

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...