App Store Google Play

Борис Філатов у Литві: мета і плани

07.11.2016 15:20
Борис Філатов у Литві: мета і плани

7 листопада міський голова Дніпра Борис Філатов розпочав офіційний дводенний візит до Литви. Про це повідомили в прес-службі міської ради, передає Дніпроград.

Протягом першого дня відрядження Борис Філатов планує зустрітися з мером Вільнюса Ремігіюсом Шимашюсом та відвідати будівництво місцевої об’їзної дороги. А розпочав свою робочу поїздку очільник Дніпра з візиту на державну лабораторію, яка контролює якість ремонту доріг в країні під час їхнього будівництва. Підприємство є одним із найпотужніших у Литві, його оснащення коштувало 6 млн євро.

Представників Дніпра вразило, що лабораторія має найсучаснішу техніку та може відтворювати дорожнє покриття для тестування, зокрема, на продавлюваність та стирання асфальту, а також на дотримання решти вимог, які існують в Євросоюзі. У лабораторії працюють 108 фахівців, переважна більшість яких має вищу профільну освіту. 

Дніпровській делегації також презентують литовські розробки у сфері будівництва вулиць і дорожнього покриття та контролю якості виконання робіт. 
8 листопада Борис Філатов відвідає будівництво дороги в Каунасі та проведе зустріч із очільником міста Вісвалдасом Матійошайтісом. Міський голова Дніпра також планує відвідати базу «Кауно тілтай», побачити, як працює асфальтобетонний завод та низка лабораторій, де тестуються найбільш інноваційні методики. 

Зазначимо, що на час перебування Бориса Філатова з візитом у Литві виконання обов’язків міського голови покладене на його заступника – Світлану Єпіфанцеву.

У закордонному відрядженні Борис Філатов перебуває разом з очільником Вінниці Сергієм Моргуновим. Делегації об’єднали зусилля заради зменшення витрат та більш детального обговорення литовського досвіду в тристоронньому форматі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...