App Store Google Play

Яніка Мерило підбила підсумки тижня реформ у Дніпрі

06.11.2016 17:00
Яніка Мерило підбила підсумки тижня реформ у Дніпрі

Сьогодні в. о. заступника міського голови Дніпра Яніка Мерило подала щотижневий звіт роботи на своїй сторінці у Facebook, передає Дніпроград.

  1. ЦНАП та МВС Сервісний Центр

У вівторок відкрили другий після столиці спільний сервісний центр МВС і центр адміністративних послуг (ЦНАП) на одній площі. Послуги повинні бути зручно доступні в одному місця.

Новий ЦНАП інноваційний, так як він один з єдиних, де ці два державних органи знаходяться на одній площі. Тож вони розташовані в торговому центрі (по центру екрани електронної черги), майже 1000 кв.м зовсім відкритого офісу, окрім екзам-класів МВС, довідки міста можна замовити в ЦНАП і отримати через Укрпошту туди, куди вам зручно.

За перший тиждень частину міських послуг (ЦНАП) відвідали понад 450 жителів. Найбільш популярна послуга – перереєстрація майна - це справжня дерегуляція в житті, так як Мін'юст передав повноваження перереєстрації майна в. т. ч. ЦНАПам.

З першого числа ЦНАПи отримали можливість приймати заяви на паспорти і ІД-картку, яку видаватимуть через ЦНАП, будемо закуповувати обладнання.

ЦНАП обслуговує жителів міста та області, МВС Сервісний Центр усіх жителів України.

  1. Реформа Укрпошти

У перший раз в історії при наданні послуг почали виключати чиновників взагалі. Замовлені через ЦНАП довідки можна буде отримати через пошту з доставкою в зручне для дніпрян місце. А також –  найактуальнішу послугу – довідку про місце проживання – можуть вже мешканці 3 районів Дніпра замовити через iGov і отримати через пошту.  

  1. «Prozorro»

Підприємець подав до суду на міськраду Дніпра з вимогою скасувати «Prozorro». У свою чергу – представники міської влади подали апеляцію.

Також міські депутати запропонували області покарати за порушення у поліклініці № 4. Наразі розглядають випадок на Дніпроводоканалі і вже звільнили відповідального за порушення.

В загальному підсумку – міськрада Дніпра на 4 місці в державі за кількістю торгів через «Prozorro». Відстаємо тільки від Києва (об'єктивно більше закупівель), МінІнфра і Дніпропетровської ОДА. Всього провели 9 755 торгів, 60% закінчилися успішно (в КМДА 51% успішних), заощадили понад 50 мільйонів гривень.

Найбільшу кількість торгів провів департамент охорони здоров'я (4365), але до них найменше претензій (78% закупівель успішно завершилися). У КМДА, наприклад, успішно завершилися в даному напрямку 50% закупівель.

  1. Інкубатор 1991 відкрився в Дніпрі

Перше регіональне представництво інкубатора з великими відкритими даними 1991 відкрилося в Дніпрі. Із інкубатора вже вийшли і впровадилися наприклад Навізор (першими запустилися повномасштабно в Дніпрі та області) і зараз впроваджуємо «Поліклініку Без Черг» і ще один стартап.

Команди можуть подавати свої заяви про участь до 9 листопада.

  1. Реформа пожежної служби

Суть реформи – залучати добровольців-вогнегасників допомагати після навчання пожежникам. Наші пожежники не всюди встигають і не достатньо трьох депо для потрібного покриття.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...