App Store Google Play

Відомий журналіст і телеведучий Юрій Макаров зустрінеться з дніпрянами

06.11.2016 10:00
Відомий журналіст і телеведучий Юрій Макаров зустрінеться з дніпрянами

Книгарня “Є”, до Дня української писемності й мови, запрошує на зустріч із Юрієм Макаровим на тему “Мова й українська політична нація: чому вибір української мови — це вибір на користь майбутнього?”, яка відбудеться 9 листопада. Початок — о 18.30.

Чи втратило актуальність, а чи навпаки загострилось мовне питання після Майдану? Чи є підстави говорити про утиски російськомовних в Україні? А про утиски україномовних? Чому, доки існує мовне питання, український суверенітет перебуває під загрозою? Чому двомовність не є виходом із ситуації? Чому Україні й нам, сучасним українцям, конче необхідна українська мова на всіх рівнях?

Такі проблемні питання обговорюватимуться на даному заході.

Юрій Макаров — журналіст, телеведучий, письменник, режисер документальних фільмів, оглядач часопису “Український тиждень”.

У різний час був ведучим багатьох телепрограм, серед яких, на телеканалі “1+1”, — “Сніданок з 1+1”, "Спецпроєкт Юрія Макарова", "Імперія кіно", "Документ", на Першому національному каналі — "Культурний фронт", на каналі "ТВі” — "Цивілізація" та "Цивілізація 2.0".
Лауреат премії Телевізійної академії України “Золота Ера” в номінації “Найкраща культурно-історична програма”, багаторазовий номінант та двічі лауреат національної премії “Телетріумф” (2006, 2007), лауреат ІІ премії PROMAX/BDA (разом з О. Захаровою та О. Роднянським) за найкраще промо телеканалу (Сан-Франциско, 1999).

Автор повістей “Культурний шар” (2002), “Геній місця” (2010), роману “За чверть десята” (2013), збірки мемуарів і статей “R2U” (2014). Автор короткометражних фільмів “Дрібниці” (1991), “Сходи до неба” (1992), “Споконвіку було слово” (1993), документального серіалу “Мій Шевченко” (2001) та ін.

Восени 2007 року очолив журнал «Український тиждень», залишив посаду шеф-редактора у вересні 2009, відтоді постійний колумніст видання. У своїх статтях багато уваги приділяє темі української мови, її фактичному й бажаному статусу в Україні. Цій же темі присвячено книжку “R2U”.

Адреса Книгарні «Є»:
вул. Глінки, 15 (вхід з Європейської площі)
Тел. (056)732-13-92

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...