App Store Google Play

Жіноча проза: у ДніпроОДА молода авторка презентує книгу про кохання на війні

05.11.2016 09:45
Жіноча проза: у ДніпроОДА молода авторка презентує книгу про кохання на війні

На лінії вогню не тільки війна, а й любов. Відверті почуття передає у своїй книзі молода письменниця із Дніпра Васіліса Трофимович. Із збіркою оповідань, які народжувалися в зоні АТО, авторка завітає до ДніпроОДА. Вона називає книгу сповіддю, яка є даниною пам’яті друзям. На літературний вечір запрошуються всі охочі: вхід вільний, реєстрація обов’язкова. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської ОДА.

До спілкування з молодою письменницею запрошуються всі бажаючі. Презентація книги «Любов на лінії вогню» 10 листопада о 19.00 у конференц-залі Дніпропетровської ОДА за адресою: пр. О.Поля, 1, 3-й поверх. Вхід безкоштовний. Зареєструватися можна за посиланням.

«Дніпропетровська ОДА давно стала місцем творчих зустрічей. У її стінах уже побувало чимало письменників та блогерів сучасності. Серед гостей – Павло Паштет Белянський, Gorky Look, Serg Marco, Сергій Іванов, Роман Зіненко. Двічі приїздив сумський автор Євген Положій. Тисячні зали збирали російський сатирик Орлуша та заслужений артист України Олексій Горбунов. За тиждень до ОДА завітає зі своєю книгою молода письменниця із Дніпра», – зазначила радник голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

ДніпроОДА запрошує на творчу зустріч з Васілісою Трофимович. 26-річна письменниця мешкає у Дніпрі. Відома як волонтер, прес-офіцер батальйону «Донбас» і полку «Дніпро-1». Майже два роки дівчина провела на лінії вогню. Там, на передовій, і народилася її книга «Любов на лінії вогню».

«Вона стала даниною пам’яті моїм друзям та побратимам. За книжковими персонажами – реальні люди. Це наша спільна сповідь – про кохання на лінії вогню», – розказує авторка.

Книгу накладом 1,5 тис. примірників випустило видавництво «Фоліо». У збірці – майже 30 оповідань. У них сплелися воєдино реальні події, документальні факти та справжні почуття. Письменниця говорить, що у любові на передовій різні прояви, – до жінки, чоловіка, родини, країни. У прозових рядках читачі знайдуть і щирість, і розпач, і тугу за загиблим щастям.

«Записала життєві історії зі слів друзів і бойових товаришів – вийшло майже три десятки оповідань про кохання. Цим книга й відрізняється від сучасних військових творів», – каже письменниця.

Під час презентації на екрані демонструватимуть відео з особистого архіву авторки. Прозвучить і кілька пісень про війну й кохання. Музичні композиції виконає один з лауреатів першого всеукраїнського фесту «Песні, народжені в АТО».

У читачів буде можливість придбати книгу за ціною видавництва і взяти автограф у автора. Як завжди, ДніпроОДА пригощає гостей чаєм, кавою та солодощами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...