App Store Google Play

У Дніпрі сталося культурне Відродження

05.11.2016 21:00
У Дніпрі сталося культурне Відродження

Сьогодні, 5 листопада,  відбувся атмосферний вечір «Культурне Відродження»  - мешканцям Дніпра розповіли про відомих провідних діячів міста. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Організатор заходу Вірослав Цюп’як  розповів, що захід спрямований на те, щоб відкрити дніпрянам місцевих героїв та  дати нові приводи пишатися рідним Дніпром.

«Одного вечора я замислився,  чи багато визначних діячів свого міста ми знаємо, окрім Яворницького? Літературні вечори насправді дуже  важливі зараз, адже ми забуваємо  про видатних українців, а тим пак про місцевих діячів майже нічого не знаємо. Сьогоднішнім заходом ми хочемо донести до людей, що життя та творчість дніпровських письменників та художників  це не тільки пам’ять, яку ми повинні зберігати, це й приклад, який ми маємо  примножувати та черпати з нього справжні скарби”, – прокоментував подію Вірослав Цюп’як.

У літературному вечорі взяли участь місцеві дослідники та вчені. Зокрема науковці представили глядачам  відчайдушного поета і дисидента  Івана  Сокульського,  відкрили таємниці життя і творчості  Валер'яна Підмогильного, розповіли про талановитого художника Миколу Сапожнікова.

«Я вражена таким заходом, адже, чесно кажучи, навіть не уявляла, що художник Сапожніков саме з Дніпропетровщини. Це досить правильний підхід до культурного розвитку молоді, тому що приємно уявляти, що така відома людина жила і гуляла вулицями нашого міста», - зазначила відвідувачка вечора Ольга Ткаченко.

Під час заходу гостям також презентували розроблені арт-листівки з героями лекції, екземпляри яких, подарували усім відвідувачам.

«Мені дуже сподобалася візуалізація листівками, це ніби закріпило нові знання. Також хочу зазначити, що такі неформатні зустрічі заохочують до пізнання рідної культури. Це незвичайні лекції як в школі, чи в універі, нам розказали не просто біографію та особливості творчості митців, а родзинки їх життя, це дуже цікаво та захопливо»,  - поділилася враженнями учасниця заходу Дар’я Холодняк.

На завершення всі отримали неймовірні емоції та безліч солодких та корисних нагород.

Оганізатор заходу наголосив, що зустріч відбулася як пілотна, оскільки планується і надалі проводити подібні акції не тільки у Дніпрі, а й по всій Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...