App Store Google Play

«Прокладки» оточення Борисюків розіграли 54 мільйони на очисні споруди

05.11.2016 16:30
«Прокладки» оточення Борисюків розіграли 54 мільйони на очисні споруди

Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради Дніпропетровської області 24 жовтня за результатами тендеру замовив ТОВ «Траст Імпорт» реконструкцію біологічних очисних споруд (БОС) за 54,47 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

До кінця 2017 р. мають збудувати три камери перемикань на три черги БОС з монтажем запірно-регулюючої арматури, змонтувати самопливні колектори та дренажну мережу, реконструювати аварійний муловий майданчик №4.4 та ІІ чергу БОС, виконати пусконалагоджувальні роботи, встановити огорожу і благоустроїти територію.

Єдиним конкурентом було ПП «Універсалгазбуд» із вищою на 1% ціною. Цю фірму зі статутним капіталом 500 грн. записано на Олександра Борисюка з Кривого Рогу.

Фірма-підрядник «Траст Імпорт» зі статутним капіталом 1 600 грн. належить Вячеславу Леонідову, який керує фірмою із серпня. Принаймні до кінця 2014 р. засновниками були Тарас Джежела, Максим Володимирович і Володимир Іванович Лукашенки.

За даними «БюроUA», Леонідов представлявся місцевим журналістам як «начальник дільниці підприємства «Універсалгазбуд». Видання пише, що у лютому 2013 р. – травні 2014 р. він працював в «Универсалгазбуді», а потім – у ТОВ «Земсервіс КР» того ж Олександра Олексійовича Борисюка з «Універсалгазбуду».

«Універсалгазбуд» не раз розігрував торги з ТОВ «Технодетальпром», яким раніше володів Віктор Олексійович Борисюк, а нині – Володимир Бобров, і ТОВ «Ліко Енерго» Олени Черепашенко, яка була контактною особою самого «Універсалгазбуду».

Фірма «Траст Імпорт» почала вигравати тендери у вересні 2016 р. й відтоді отримала підрядів на 88,71 млн грн. Серед них нинішній – найбільший.

Наші Гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...