App Store Google Play

Як попередити та запобігти інсульт

04.11.2016 16:40
Як попередити та запобігти інсульт

Сьогодні, 4 листопада, в Обласному центрі здоров’я дніпрянам розповіли як зберегти здоров’я та запобігти таку страшну хворобу як інсульт. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Лікарі зазначають,  Україна належить до тих країн, де показник частоти розвитку інсульту вище, ніж середній показник в Європі. Щороку вперше хворіють на мозковий інсульт від 100 до 120 тис. жителів країни. Більше третини усіх мозкових інсультів сталися у людей працездатного віку. 

«Нерідко в справжній серцевій катастрофі – інсульті – винні самі постраждалі. Через нездоровий спосіб життя хвороба все частіше вражає не лише літніх людей, а й молодь. Наслідки можуть бути вкрай сумними – інвалідність та навіть смерть», - розповів професор кафедри неврології та нейрохірургії Дніпропетровської медичної академії Микола Зорін.

Лікар наголосив, що найбільший ворог серцево-судинної системи є малорухомий спосіб життя. Аби тримати тіло в тонусі і подбати про власне здоров’я достатньо легких фізичних вправ протягом 30 хвилин на день. 

За словами фахівців неправильне харчування негативно впливає не тільки на вагу і зовнішній вигляд тіла, а й на роботу серця. Також, щоб вберегтися від ураження людського «двигуна» варто відмовитися від алкоголю та тютюнопаління.

«Відмовтесь від шкідливих звичок, правильно харчуйтесь, займайтеся фізкультурою, відпочивайте. Контролюйте свій тиск, рівень цукру та холестерину, вчасно ходіть до лікаря. Все це допоможе зберегти здоров’я в нормі», - зазначили в Обласному центрі здоров’я. 

Експерти наголошують, одним з найважливіших факторів здоров1я людини є емоційний фон людини, адже хронічний стрес знижує імунітет та викликає тривалий спазм судин. 

Зазначимо, інсульт— гостре порушення мозкового кровообігу, що спричинює ушкодження тканин мозку і розлади його функцій. .

Ставтеся серйозно до свого та здоров'я близьких. В умовах стресу дуже легко втратити пильність і не встигнути з наданням допомоги у перші критичні години.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...