App Store Google Play

Цього тижня особливі діти Дніпра змогли відчути себе професійними ролерами

04.11.2016 18:00
Цього тижня особливі діти Дніпра змогли відчути себе професійними ролерами

Цього тижня в рамках благодійної ініціативи мера Дніпра Бориса Філатова «Місто людей» тридцятеро вихованців навчально-реабілітаційного центру для дітей зі слабким слухом та порушенням мови вперше у своєму житті потрапили на ролердром. Майданчик в СК «Янтарний», де можна вчитися катання на роликах, дітям безкоштовно надала одна з підприємців міста. Власниця ролердрому охоче долучилася до програми мера Дніпра «Місто людей» та підготувала для особливих гостей насичену програму катання – з іграми та навчальними елементами.

«Деякі діти сьогодні вперше у своєму житті вдягнули ролики, але невміння кататися не стало їм на заваді. Такій завзятості та наполегливості варто повчитися навіть дорослим», – зізналася власниця майданчика Оксана Марченко.

На ролердромі малеча швидко збагнула, що до чого. За лічені хвилини діти вже змагалися в спритності та демонстрували різноманітні піруети. «Класно. Насправді легко, не так, як здається», – ділиться враженнями ролер-початківець Андрій.

У міськраді Дніпра наголошують: співпрацюватимуть з підприємцями й надалі, щоб організувати для дітей міста яскраве та повне вражень дозвілля.

«Приємно вкотре підтвердити, що до благодійної ініціативи нашого мера Бориса Філатова долучається дедалі більше підприємців Дніпра. Завдяки спільній роботі нам уже вдалося влаштувати безліч розваг для діток. І надалі ми продовжуватимемо співпрацювати», – зазначила радник міського голови Одарка Біла.

Також наступними вихідними малеча зможе безкоштовно покататися на ковзанах. Записатися можна за телефоном: (093) 913 02 51. Нагадаємо, що за понад півроку роботи благодійної програми Бориса Філатова «Місто людей» дітей Дніпра неодноразово катали на теплоході, частували різними смаколиками, запрошували на дружні лазерні бої, а також влаштовували для них сімейні фотосесії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...