App Store Google Play

Проти Російської Федерації можуть бути застосовані секторальні санкції у банківській сфері, - Денисенко

04.11.2016 13:20
Проти Російської Федерації можуть бути застосовані секторальні санкції у банківській сфері, - Денисенко

Очікує на розгляд Проект Постанови (№5279) про застосування проти Російської Федерації секторальних санкцій у банківській сфері, співавтором якого виступив народний депутат України Андрій Денисенко. Про це повідомляє в Громадській приймальні Андрія Денисенка, передає Дніпроград.

Оскільки ведення Україною персональних санкцій проти Російської Федерації виявилось неефективним, а країна-агресор продовжує бойові дії і окупацію України, постала необхідність застосування саме секторальних санкцій.

Проектом пропонується застосування санкцій до банків, істотна участь в яких належить особам Російської Федерації, таких секторальних санкцій як блокування активів – тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном; запобігання виведенню капіталів за межі України; анулювання або зупинення ліцензій необхідних для здійснення певного виду діяльності, зокрема, анулювання чи зупинення дії спеціальних дозволів на користування надрами, та ін.

У проекті також наголошується на необхідності припинення дії торговельних угод, спільних проектів та промислових програм у певних сферах, зокрема у сфері безпеки та оборони.

- Прийняття проекту Постанови є надзвичайно важливим. Адже це дозволить нам вжити економічні заходи, необхідні для припинення фінансування збройної агресії проти України з боку російських компаній, забезпечить зменшення їх впливу в Україні та сприятиме забезпеченню збереження суверенітету та територіальної цілісності України,- зазначає Андрій Денисенко.

Прийняти рішення про запровадження секторальних санкцій у банківській сфері проти Російської Федерації напряму залежить від Ради національної безпеки та оборони України.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...