App Store Google Play

Вілкул і Нестеренко - найбагатші нардепи, які взяли у держави компенсацію на житло

03.11.2016 09:20
Вілкул і Нестеренко - найбагатші нардепи, які взяли у держави компенсацію на житло

У 2015 році 119 народних депутатів, які задекларували щонайменше мільйон гривень грошових активів, отримували компенсацію на житло. Про це повідомляє Комітет виборців України в Facebook.

"Експерти проекту "Дослівно" проаналізували декларації народних депутатів, які в минулому році отримували з бюджету кошти на оренду. З'ясувалося, що 119 з них задекларували в 12 розділі електронних декларації понад мільйон гривень (або еквівалент)", - сказано в повідомленні.

Десятка депутатів, які отримували компенсації на житло, виглядає так:

1. Вадим Нестеренко, 206 млн грн

2. Олександр Вілкул, 190 млн грн

3. Євген Геллер, 165 млн грн

4. Руслан Демчак, 133 млн грн

5. Євген Мураєв, 94 млн грн

6. Борислав Розенблат, 94 млн грн

7. Геннадій Чекіта, 90 млн грн

8. Анатолій Денисенко, 85 млн грн

9. Олександр Пресман, 71 млн грн

10. Аркадій Корнацький, 57 млн ​​грн

Відзначається, що деякі із заможних депутатів задекларували житло, яке належить їм або близьким родичам в київській приміській зоні. Наприклад, Євген Геллер написав, що є власником будинку в майже тисячу квадратних метрів в передмісті Києва, в селищі Козин. Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата, володіє будинком в 337 кв. м в селищі Крюковщина, яке знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги.

Наприклад, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло.

"Після повноцінного старту електронного декларування цілком очевидно, що потрібно переглянути систему депутатських компенсацій. Хоча повністю відмовлятися від неї теж не варто. Оскільки ми точно знаємо, що в парламенті є такі депутати, для яких ці гроші критично важливі", - підкреслив голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

"У грудні 2015 року 177 народних депутатів за повідомленням Апарату Верховної Ради України отримували компенсацію з державного бюджету для оренди житла або найму готельного номера. Річний обсяг компенсації міг становити 167 000 гривень", - наголошується в повідомленні.

112.ua

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...