App Store Google Play

У Дніпровській мерії нагадали, що в місті діє тимчасовий мораторій на встановлення МАФів

03.11.2016 09:00
У Дніпровській мерії нагадали, що в місті діє тимчасовий мораторій на встановлення МАФів

У Дніпрі діє тимчасовий мораторій на встановлення малих архітектурних форм (МАФ). Про це 2 листопада під час прямої телефонної лінії повідомив начальник управління торгівлі департаменту економіки, фінансів та міського бюджету міської ради Руслан Мороз.

Він зазначив, що це передбачене розпорядженнями міського голови (№ 122-р від 24 березня 2016 року та № 349-р від 24 червня 2016 р.), а також рішенням виконкому міської ради. Посадовець наголосив, що мораторій пов'язаний з тим, що кількість кіосків у місті «зашкалює».

«У рішенні виконавчого комітету міської ради від 6 вересня цього року йдеться про тимчасове призупинення оформлення паспортів прив'язки тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності до остаточного врегулювання питання визначення місць їхнього розташування відповідно до вимог чинного законодавства» – сказав Руслан Мороз.

За його словами, нині тривають роботи з демонтажу незаконних МАФів – тих, які не мають паспортів прив'язки та договорів оренди, або ж не продовжили ці договори. Закінчити прибирання незаконних кіосків планують до літа наступного року.

«Поки не наведемо лад у цій сфері, нові МАФи офіційно встановити не можна буде», – підкреслив Руслан Мороз.

Посадовець розповів, що наразі вже демонтовано понад тисячу кіосків, а в середньому за місяць вдається прибрати близько 100 незаконних МАФів. За його словами, демонтаж 1 кв. метра торговельної точки коштує місту 470 гривень. Демонтовані споруди вивозять та зберігають на спеціальному майданчику.

Якщо власник хоче забрати свій кіоск, він компенсує місту вартість демонтажу, а також витрати на його зберігання – 20 гривень за 1 кв. м на місяць.

 Руслан Мороз також додав, що найближчим часом планується знесення торгових рядів на вул. Пастера («Торжок», «Крістіна») для відновлення проїжджої частини. Проект рішення виконкому міської ради з цього питання вже готується.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...