App Store Google Play

Солдата, який викрав призначену для АТО військову техніку, засуджено до 6 років позбавлення волі

03.11.2016 09:40
Солдата, який викрав призначену для АТО військову техніку, засуджено до 6 років позбавлення волі

Вироком Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області до покарання у виді 6 років позбавлення волі засуджено солдата однієї з військових частин на Дніпропетровщині.

Військовослужбовця Я. військової служби за контрактом визнано винним у викраденні військової техніки в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 410 КК України) та дезертирстві (ч. 3 ст. 408 КК України).

Досудовим розслідуванням установлено, що у травні 2015 року зазначений солдат, вступивши у злочинну змову з цивільною особою, викрав військову техніку, що поверталась до постійного місця дислокації у Донецьку область. Будучи призначеним водієм вантажівки, на борту якої знаходились три автомобілі, військовий вивіз її за межі частини та залишив на узбіччі дороги.

У той час, як в зоні АТО вкрай необхідна кожна одиниця техніки, зазначений солдат, маючи на меті збагатитись за чужий рахунок, у такий спосіб передав цивільній особі мобілізовану вантажівку з трьома автомобілями для подальшої реалізації, за що і отримав грошові кошти в сумі 30 тис. грн.

У подальшому, з метою уникнути кримінальної відповідальності за скоєний злочин та маючи намір зовсім ухилитися від військової служби, крадій неодноразово змінював місце свого проживання, аж поки в лютому 2016 року був затриманий правоохоронцями.

Державне обвинувачення в суді підтримувала військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...