App Store Google Play

Розподільчі бруси та ремонт Нового моста: у Дніпрі реалізують чергові проекти Лисенка

03.11.2016 15:20
Розподільчі бруси та ремонт Нового моста: у Дніпрі реалізують чергові проекти Лисенка

Сьогодні, 3 листопада, на прес-конференції в медіа-центрі Zabeba.li про ремонт Нового моста і установку розподільного бруса на магістралях Дніпра повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

Департаментом комунального господарства та капітального будівництва розроблено проектну документацію на ремонт моста, які включають в себе: заміну аварійних балок, реконструкцію прогонових надбудов, укріплення усіх опор, нанесення зовнішнього захисного шару. Будівельники розширять площу моста та пішохідну зону, облаштують велосипедні доріжки.

«Із моменту будівництва капітальний ремонт моста ще не відбувався. Коли ми почали досліджувати проблеми, то результати були не втішними. Минулого року було зроблено ремонт дорожнього покриття, а зараз на місцях швів руйнується покриття», - зазначив Михайло Лисенко.

За результатами тендеру ціна проекту становитиме 178 млн. грн., який виконають за один календарний рік. А вже з грудня 2016 року частково перекриватимуть полоси руху.

Із метою запобігання ДТП на дорогах Дніпра депутати міської ради вирішили на деяких напрямках руху встановити розподільчі бруси, а саме: Набережна Перемоги, ж/м Парус, пр-т Слобожанський, Запорізьке шосе.

«Розподільний брус буде двосторонній, виконаний з оцинкованого металу. В місцях пішохідних переходів передбачимо острівки безпеки. Закупимо транспорт, який займатиметься чисткою цього бруса. Орієнтовану ціну проекту поки назвати не можна, адже усі деталі ще не прораховані, тендери не оголошені», - підкреслив заступник міського голови.

Нагадаємо, вчора Михайло Лисенко заявив, що з технологічної точки зору класти асфальт можна у будь-яку погоду.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...