App Store Google Play

Рак молочної залози: коли діагноз-вбивця виліковний?

03.11.2016 16:40
Рак молочної залози: коли діагноз-вбивця виліковний?

З метою поширення відомостей про рак молочної залози у Дніпрі стартував місяць боротьби з раком молочної залози. Тож, сьогодні, 3 листопада, під час прес-конференції у медичному центрі «Medical Plaza» головний позаштатний онколог обласного відділення охорони здоров’я Дніпропетровського регіону Віталій Машталер зазначив, що головна проблема в лікуванні цього захворювання полягає в пізній діагностиці. Про це повідомляє Дніпроград  з місця подій.

У діагностиці рака молочної залози важливе значення мають систематичні самостійні обстеження і щорічні профілактичні лікарські огляди жінок.

Це найчастіша форма злоякісних пухлин у жінок, що складає близько 19% від усіх злоякісних пухлин. Імовірність виникнення рака збільшується з віком прямо пропорційно, приблизно 4% хворих складають жінки молодші 30 років. Найбільша смертність від нього зазвичай у віці 40-50 років. У чоловіків рак грудної залози спостерігається дуже рідко.

«Близько 70% випадків раку молочних залоз діагностуються на пізніх стадіях, і тоді вже шанси лікування досить низькі», - розповів Машталер.

Фахівці наголошують, рак грудей можна вилікувати – у разі ранньої діагностики ймовірність повного одужання сягає 94%.

«Після 40 років - необхідно 1 раз в 2 роки відвідувати медичний заклад для проведення УЗД молочних залоз, мамографії, після 50 років - 1 раз на рік. Кожна жінка повинна бути знайома з цією проблемою, проходити диспансеризацію», - зазначила завідуюча відділенням мамології та онкології «Medical Plaza».

Акушер-гінеколог Коломієць Юрій запевнив, що медицина не стоїть на місці і активно розвивається, найголовніше – вчасно звернутися до лікаря.

«Не можна порівнювати рівень медицини навіть з її можливостями п’ятирічної давності. У нас наприклад планується впровадження програми по заморожуванню ембріонального матеріалу пацієнтів репродуктивного віку, що йдуть на курс хіміо- або променевої терапії», - приголомшив Коломієць.

Аби більше проінформувати мешканців Дніпра про онкохвороби медичний заклад планує проведення медичних форумів на постійній основі.

Також варто задуматись над тим, що хворіти завше дорожче і неприємніше, аніж цій хворобі запобігти.

«Закликаємо берегти своє здоров’я, та вчасно звертатися до лікарів. Адже профілактика і рання діагностика забезпечує успішне  одужання», - запевняють лікарі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...