App Store Google Play

Майже 445 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже заощаджують на комунальних платежах

03.11.2016 11:20
Майже 445 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже заощаджують на комунальних платежах
Щотижня більше 5 тисяч мешканців Дніпропетровщини отримують субсидію. Наразі допомогою від держави вже користуються майже 445 тисяч сімей регіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Щодня до управлінь соціального захисту за субсидією звертаються сотні мешканців Дніпропетровщини. Працівники управлінь оформлюють документи максимально оперативно, щоб кожен отримав державну допомогу вчасно. Щотижня більше 5 тисяч сімей отримують субсидію. Наразі держава допомагає заощаджувати майже 445 тисячам родин регіону», - наголосив очільник області Валентин Резніченко.

За останній тиждень за оформленням субсидії звернулося 9,4 тисячі людей. Призначили державну допомогу 6,5 тисячам родин. Обробка документів продовжується.

Для оформлення субсидії потрібно заповнити лише заяву та декларацію. Подати їх треба до управління соцзахисту за місцем проживання. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua.
 
Субсидія призначається з першого числа місяця, у якому подана заява, і до завершення опалювального періоду. На наступні 12 місяців вона перераховується автоматично.

Після оформлення субсидії оплата за комунальні послуги не перевищуватиме 15 % доходу сім’ї. Решту оплатить держава.

Оформлення такої допомоги ні до чого господаря не зобов’язує. Субсидію повертати не потрібно, право власності на оселю не змінюється.

Прорахувати розмір субсидії можна самостійно за посиланням: http://teplo.gov.ua/calculation.

Більше про субсидії читайте тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...