App Store Google Play

Майже 445 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже заощаджують на комунальних платежах

03.11.2016 11:20
Майже 445 тисяч мешканців Дніпропетровщини вже заощаджують на комунальних платежах
Щотижня більше 5 тисяч мешканців Дніпропетровщини отримують субсидію. Наразі допомогою від держави вже користуються майже 445 тисяч сімей регіону. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Щодня до управлінь соціального захисту за субсидією звертаються сотні мешканців Дніпропетровщини. Працівники управлінь оформлюють документи максимально оперативно, щоб кожен отримав державну допомогу вчасно. Щотижня більше 5 тисяч сімей отримують субсидію. Наразі держава допомагає заощаджувати майже 445 тисячам родин регіону», - наголосив очільник області Валентин Резніченко.

За останній тиждень за оформленням субсидії звернулося 9,4 тисячі людей. Призначили державну допомогу 6,5 тисячам родин. Обробка документів продовжується.

Для оформлення субсидії потрібно заповнити лише заяву та декларацію. Подати їх треба до управління соцзахисту за місцем проживання. Можна це зробити особисто, надіслати поштою або через портал igov.org.ua.
 
Субсидія призначається з першого числа місяця, у якому подана заява, і до завершення опалювального періоду. На наступні 12 місяців вона перераховується автоматично.

Після оформлення субсидії оплата за комунальні послуги не перевищуватиме 15 % доходу сім’ї. Решту оплатить держава.

Оформлення такої допомоги ні до чого господаря не зобов’язує. Субсидію повертати не потрібно, право власності на оселю не змінюється.

Прорахувати розмір субсидії можна самостійно за посиланням: http://teplo.gov.ua/calculation.

Більше про субсидії читайте тут.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...