App Store Google Play

Чи є життя в космосі? Дніпрянам презентували макети помешкань на інших планетах

03.11.2016 16:00
Чи є життя в космосі? Дніпрянам презентували макети помешкань на інших планетах

Днями у Дніпрі відбувся справжній космічний хакатон Space Vallery, під час якого пройшов форум розробників, де було представлено інноваційні проекти космічних апаратів та моделі будинків в яких у майбутньому на інших планетах, за ідеєю, оселяться люди. 

Тож, як має виглядати космічне житло сьогодні показали у прес-центра "Дніпро-Пост". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій. 

Учасники форуму вибрали три концепти: гарячі планети, холодні планети, і супутник землі - Місяць. Учасники-архітектори розділилися на 3 команди. Вони складалися на 50% з технічних фахівців - в основному, фізтех ДНУ, і архітектори Придніпровської академії.

Один з найцікавіших проектів має назву Аморфус. Він створений для супутника Тритон планети Нептун.

«Це дуже холодна планета з температурою -247 градусів за Цельсієм. Там постійні метеоритні дощі, пилові бурі, планета покрита льодом. Концепт будинку складається з феромагнітної оболонки. Це желеподібна система, яка захищає від надлишку тиску і різного виду механічних пошкоджень. Усередині знаходяться капсули. Домівки  можуть інтегруватися як клітини і створювати велику екосистему. Концепт дуже нестандартний», - розповів засновник Space Hub Максим Ткаченко.

Представниця  команди МoonHouse - будинок на Місяці, Антоніна Люльченко розповіла, що за основу їхнього помешкання був узятий концепт оранжереї - нестача кисню і повна його відсутність в космічному просторі. Вся споруда являє собою сферичну поверхню до якої приєднані сферичні модулі.

«Кожен модуль розрахований на одну людину. Оранжерея забезпечує киснем всю систему, є основним центром для спілкування і життєзабезпечення всіх людей, які перебувають в цьому будинку», - розповіла студентка.

Дар’я Фаул з  команди Марсу представила проект Granum, що в перекладі з латині означає зерно. Дівчина зазначає, що Марс зацікавив команду тим, що це другий після Місяця космічний об'єкт, який людина може вивчити досконально.

«І в майбутньому це може стати будинком для людства. Але природні умови на Марсі дуже суворі. Одна з проблем - різкий перепад температур, доба на Марсі - також приблизно 24 години, але різниця температур істотна. А також - наявність пилових бурь», - розповіла Фаул.

Як окремий модуль запропонована капсула у вигляді зерна.

«Якщо брати Землю, то існує такий феномен - зерно пшениці при зниженні температури глибше занурюється в землю, тобто, воно саморегулюється. Ми вирішили застосувати цю здатність в нашому проекті. Тому у нас модуль, який призначений для 1 людини, буде також самостійно занурюватися в землю при несприятливих умовах. Але, оскільки, ми хочемо створити новий соціум на планеті, ми повинні створити не тільки комфортні умови для одного індивіда, а й для якоїсь групи. Тому ми пропонуємо зробити так званий командний центр, до якого, як до колоску пшениці, будуть прикріплені капсули». – зазначила винахідниця.

Фахівець Максим Ткаченко розповів, що всі космічні помешкання планують віддати в аерокосмічний центр імені Макарова, аби там з'явилася постійна виставка будинків з картону.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...