App Store Google Play

БРСМ не доплатила державі 200 мільйонів гривень

03.11.2016 17:40
БРСМ не доплатила державі 200 мільйонів гривень

Лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко прокоментував обшуки в компанії БРСМ, ініційовані ГПУ та фіскальною службою. Він підкреслив, що ця структура нанесла державі збитки на значно більшу суму, ніж декларують сьогодні очільники ГПУ. 

На підтвердження своїх слів екс-голова СБУ надав ексклюзивні матеріали з результатами розслідування тіньових схеми і обрудок на цій нафтобазі. Лише на податках країна недоотримала більше 200 мільйонів гривень!.

На думку лідера Руху "Справедливість", скандали навколо "БРСМ-Нафти" вщухнуть тоді, коли на лаві підсудних опиняться не тільки ті, хто через незаконну реалізацію нафтопродуктів завдав державі збитків в особливо великому розмірі, а й ті, хто "кришував" цей прибутковий бізнес. 

"Небезпека в тому, що злочинне "кришування" нафтопереробного бізнесу, нафтопереробних підприємств відбувається по всій країні. А це - і колишній заступник Генпрокурора, і міністри українського уряду, які наживалися на біді людей", - заявив Валентин Наливайченко.

Екс-голова СБУ закликав не забувати про жахливу пожежу, яка забрала життя людей і отруїла ґрунти та води. На його думку, ГПУ треба негайно відновити провадження за статтею "Екоцид", а сім‘ї загиблих пожежників мають отримати статус "потерпілих". Гідне відшкодування компанія має сплатити зі своїх офшорів. 

"Їх  у "БРСМ-Нафта" кілька і ми знаємо, хто за ними стоїть. Гроші мають бути повернуті в Україну і сплачені постраждалим", - підкреслив лідер Руху "Справедливість".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...