App Store Google Play

БРСМ не доплатила державі 200 мільйонів гривень

03.11.2016 17:40
БРСМ не доплатила державі 200 мільйонів гривень

Лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко прокоментував обшуки в компанії БРСМ, ініційовані ГПУ та фіскальною службою. Він підкреслив, що ця структура нанесла державі збитки на значно більшу суму, ніж декларують сьогодні очільники ГПУ. 

На підтвердження своїх слів екс-голова СБУ надав ексклюзивні матеріали з результатами розслідування тіньових схеми і обрудок на цій нафтобазі. Лише на податках країна недоотримала більше 200 мільйонів гривень!.

На думку лідера Руху "Справедливість", скандали навколо "БРСМ-Нафти" вщухнуть тоді, коли на лаві підсудних опиняться не тільки ті, хто через незаконну реалізацію нафтопродуктів завдав державі збитків в особливо великому розмірі, а й ті, хто "кришував" цей прибутковий бізнес. 

"Небезпека в тому, що злочинне "кришування" нафтопереробного бізнесу, нафтопереробних підприємств відбувається по всій країні. А це - і колишній заступник Генпрокурора, і міністри українського уряду, які наживалися на біді людей", - заявив Валентин Наливайченко.

Екс-голова СБУ закликав не забувати про жахливу пожежу, яка забрала життя людей і отруїла ґрунти та води. На його думку, ГПУ треба негайно відновити провадження за статтею "Екоцид", а сім‘ї загиблих пожежників мають отримати статус "потерпілих". Гідне відшкодування компанія має сплатити зі своїх офшорів. 

"Їх  у "БРСМ-Нафта" кілька і ми знаємо, хто за ними стоїть. Гроші мають бути повернуті в Україну і сплачені постраждалим", - підкреслив лідер Руху "Справедливість".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...