App Store Google Play

УКРОП наполягає на необхідності маркування російської продукції

02.11.2016 10:00
УКРОП наполягає на необхідності маркування російської продукції

У Верховній Раді зареєстрований проект закону № 5326, яким пропонується зобов'язати підприємців маркувати продукцію російського походження.

Про це 1 листопада під час брифінгу у Верховній Раді заявив один зі співавторів законодавчої ініціативи, народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій. Законопроект також підписали народні депутати Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич, Віктор Шевченко, Олександр Дубінін та Олександр Шевченко з міжфракційного об’єднання УКРОП. Повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційну сторінку партії.

«Сьогодні ми внесли законопроект, який передбачає обов'язкове маркування всієї продукції країни-агресора і жорсткі санкції щодо порушників відповідної вимоги», – заявив Віталій Купрій. За словами нардепа, документом передбачені не лише штрафи, але й конфіскація продукції та виручки підприємців, які реалізують російські товари, не інформуючи про це споживачів.

Крім того, автори законопроекту наполягають на необхідності зобов'язати представників російського бізнесу в Україні розміщувати поруч з власними вивісками та логотипами напис «Це контролюється країною-агресором». Окремого маркування потребує й реклама російської продукції, яка розміщується на будь-яких носіях інформації – в брошурах, на білбордах чи в ЗМІ, наголосив Віталій Купрій.

«Всюди має бути маркування. Якщо це друковані засоби – не менше 10% від загальної площі реклами. Відповідно, телевізійна та радіореклама мають закінчуватися інформуванням про походження товару чи власника бізнесу», – додав нардеп.

Маркування російських товарів, так само як і санкції, мали бути запроваджені одразу після початку російської агресії в України, як того вимагали громадські активісти, зазначила у свою чергу народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

«Це потрібно робити зараз, якщо не було зроблено тоді», – наголосила нардеп.

За її словами, депутати з УКРОПу підготували кілька законопроектів, спрямованих на комплексну протидію Росії в економічній площині. Зокрема, представники партії запропонували парламенту вперше в історії України запровадити секторальні санкції щодо РФ, розпочавши з банківської сфери, та ініціювали закриття російських банків, які працюють на території України. Крім того, депутати з УКРОПу підготували пропозицію щодо створення окремого реєстру юридичних осіб країни-агресора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...