App Store Google Play

УКРОП наполягає на необхідності маркування російської продукції

02.11.2016 10:00
УКРОП наполягає на необхідності маркування російської продукції

У Верховній Раді зареєстрований проект закону № 5326, яким пропонується зобов'язати підприємців маркувати продукцію російського походження.

Про це 1 листопада під час брифінгу у Верховній Раді заявив один зі співавторів законодавчої ініціативи, народний депутат з УКРОПу Віталій Купрій. Законопроект також підписали народні депутати Тарас Батенко, Ірина Констанкевич, Валентин Дідич, Віктор Шевченко, Олександр Дубінін та Олександр Шевченко з міжфракційного об’єднання УКРОП. Повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційну сторінку партії.

«Сьогодні ми внесли законопроект, який передбачає обов'язкове маркування всієї продукції країни-агресора і жорсткі санкції щодо порушників відповідної вимоги», – заявив Віталій Купрій. За словами нардепа, документом передбачені не лише штрафи, але й конфіскація продукції та виручки підприємців, які реалізують російські товари, не інформуючи про це споживачів.

Крім того, автори законопроекту наполягають на необхідності зобов'язати представників російського бізнесу в Україні розміщувати поруч з власними вивісками та логотипами напис «Це контролюється країною-агресором». Окремого маркування потребує й реклама російської продукції, яка розміщується на будь-яких носіях інформації – в брошурах, на білбордах чи в ЗМІ, наголосив Віталій Купрій.

«Всюди має бути маркування. Якщо це друковані засоби – не менше 10% від загальної площі реклами. Відповідно, телевізійна та радіореклама мають закінчуватися інформуванням про походження товару чи власника бізнесу», – додав нардеп.

Маркування російських товарів, так само як і санкції, мали бути запроваджені одразу після початку російської агресії в України, як того вимагали громадські активісти, зазначила у свою чергу народний депутат від УКРОПу Ірина Констанкевич.

«Це потрібно робити зараз, якщо не було зроблено тоді», – наголосила нардеп.

За її словами, депутати з УКРОПу підготували кілька законопроектів, спрямованих на комплексну протидію Росії в економічній площині. Зокрема, представники партії запропонували парламенту вперше в історії України запровадити секторальні санкції щодо РФ, розпочавши з банківської сфери, та ініціювали закриття російських банків, які працюють на території України. Крім того, депутати з УКРОПу підготували пропозицію щодо створення окремого реєстру юридичних осіб країни-агресора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...