App Store Google Play

Понад півмільйона фальсифікованої горілки не потрапило на прилавки

02.11.2016 15:40
Понад півмільйона фальсифікованої горілки не потрапило на прилавки

Станом на жовтень 2016 року оперативники Управління захисту економіки (УЗЕ) виявили та припинили діяльність 12 підпільних лікеро-горілчаних цехів. Недоброякісної продукції вилучено на суму понад 36,5 мільйона гривень. Попереджено потрапляння «на прилавки» понад 620 тисяч пляшок сурогату.

Про це Дніпроград повідомляє з посиланням на прес-службу УЗЕ.

Підпільні цехи розташовувалися по всій території Дніпропетровської області: у таких містах, як Дніпро, Кам’янське,  Нікополь, Кривий Ріг, Новомосковськ та ін.

Так, у лютому 2016 року оперативники викрили групу підприємців, які не тільки реалізовувала фальсифікат, але й займалась його виробництвом.

Загальна вартість вилученого майна складає півмільйона гривень.

У квітні цього ж року було ліквідовано відразу три потужні «підпільні» цехи з виробництва недоброякісної горілки. Припинено постачання фальсифікату у торгівельну мережу міст Кривого Рогу, Кам’янське та Першотравенськ.

Так, щотижня 500 ящиків сурогату доставлялися на склади у м. Кривий ріг. Сумнівна "горілка" реалізовувались через роздрібні торгівельні мережі міста та району. А сам підпільний цех знаходився на території промзони у  м. Нікополь. Поліцейські провели півсотні санкціонованих обшуків, під час яких вилучили фальсифікату на суму понад 2,6 мільйони гривень.

Не допущено потрапляння у роздрібну торгівельну мережу Першотравенська майже 7 тисяч пляшок вже готової фальсифікованої горілки та зірвані плани зловмисників з подальшого виробництва сурогату. Вартість вилученого під час обшуків сягає майже 260 тисяч гривень.

Двоє підприємливих зловмисників з Кам’янського організовували незаконний бізнес у промзоні в приміщенні занедбаної ферми. Ними виготовлялася не тільки фальсифікована горілка, а й підроблялася медична речовина для знезаражування під час ін’єкцій й інших процедур.

Як правило, організатори, до безпосереднього виробництва горілчаної продукції залучали нелегальних працівників, залишаючи за собою функції налагоджування «виробничого» процесу та забезпечення каналів оптової і роздрібної реалізації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...