App Store Google Play

Незабаром на Набережній Дніпра з'являться осучаснені "зебри"

02.11.2016 14:00
Незабаром на Набережній Дніпра з'являться осучаснені "зебри"

Досі в Дніпрі дорожню розмітку наносять фарбою, яка швидко стирається. Буває й таке, що про пішохідний перехід свідчить тільки знак, а від відповідної розмітки немає й сліду. Однак вже незабаром на вулицях міста з’явиться нова розмітка – пішохідні переходи з пластику. Про це Дніпроград дізнався з прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li.

Заступник міського голови Михайло Лисенко зазначив, що у найближчий час по всій Січеславскій Набережній з'явиться модернізована сучасна розмітка, усього її довжина складе 21 км. 

Тендер на горизонтальну дорожню розмітку був проведений на початку цієї осені. Згідно з угодою №21 від 21.10.16, вартість робіт з нанесення розмітки становить 1 млн. 200 тис. грн.

"Звичайна розмітка фарбою за погонний метр становить 8 грн, пластикова - 57 грн. Але різниця в тому, що за заявками виконавчої групи, полімерна розмітка буде триматися п'ять років, а от фарбою розмітки треба оновлювати кожні три місяці",  - зазначив фахівець.

Загалом пластик відрізняється від фарби підвищеною зносостійкістю, він краще витримує як фізичні навантаження, так і вплив погодних явищ. Крім того, пластиковій розмітці притаманна підвищена еластичність, тепло- і морозостійкість. Тому вона зберігається на дорогах набагато довше, ніж звичайна фарба, і заощаджує кошти на оновлення.

"Наступного року плануємо наносити виключно полімерну розмітку. Акценти будемо ставити на центральні вулиці і широкі магістралі. За технологією ця розмітка може укладатися навіть в мінусову температуру", - розповів заступник міського голови. 

Першу пластикову розмітку у Дніпрі укладе Чернігівська компанія, яка виграла тендер, "Транс Лайн Груп".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....