App Store Google Play

Незабаром на Набережній Дніпра з'являться осучаснені "зебри"

02.11.2016 14:00
Незабаром на Набережній Дніпра з'являться осучаснені "зебри"

Досі в Дніпрі дорожню розмітку наносять фарбою, яка швидко стирається. Буває й таке, що про пішохідний перехід свідчить тільки знак, а від відповідної розмітки немає й сліду. Однак вже незабаром на вулицях міста з’явиться нова розмітка – пішохідні переходи з пластику. Про це Дніпроград дізнався з прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li.

Заступник міського голови Михайло Лисенко зазначив, що у найближчий час по всій Січеславскій Набережній з'явиться модернізована сучасна розмітка, усього її довжина складе 21 км. 

Тендер на горизонтальну дорожню розмітку був проведений на початку цієї осені. Згідно з угодою №21 від 21.10.16, вартість робіт з нанесення розмітки становить 1 млн. 200 тис. грн.

"Звичайна розмітка фарбою за погонний метр становить 8 грн, пластикова - 57 грн. Але різниця в тому, що за заявками виконавчої групи, полімерна розмітка буде триматися п'ять років, а от фарбою розмітки треба оновлювати кожні три місяці",  - зазначив фахівець.

Загалом пластик відрізняється від фарби підвищеною зносостійкістю, він краще витримує як фізичні навантаження, так і вплив погодних явищ. Крім того, пластиковій розмітці притаманна підвищена еластичність, тепло- і морозостійкість. Тому вона зберігається на дорогах набагато довше, ніж звичайна фарба, і заощаджує кошти на оновлення.

"Наступного року плануємо наносити виключно полімерну розмітку. Акценти будемо ставити на центральні вулиці і широкі магістралі. За технологією ця розмітка може укладатися навіть в мінусову температуру", - розповів заступник міського голови. 

Першу пластикову розмітку у Дніпрі укладе Чернігівська компанія, яка виграла тендер, "Транс Лайн Груп".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...