App Store Google Play

Незабаром на Набережній Дніпра з'являться осучаснені "зебри"

02.11.2016 14:00
Незабаром на Набережній Дніпра з'являться осучаснені "зебри"

Досі в Дніпрі дорожню розмітку наносять фарбою, яка швидко стирається. Буває й таке, що про пішохідний перехід свідчить тільки знак, а від відповідної розмітки немає й сліду. Однак вже незабаром на вулицях міста з’явиться нова розмітка – пішохідні переходи з пластику. Про це Дніпроград дізнався з прес-конференції у медіа-центрі Zabeba.li.

Заступник міського голови Михайло Лисенко зазначив, що у найближчий час по всій Січеславскій Набережній з'явиться модернізована сучасна розмітка, усього її довжина складе 21 км. 

Тендер на горизонтальну дорожню розмітку був проведений на початку цієї осені. Згідно з угодою №21 від 21.10.16, вартість робіт з нанесення розмітки становить 1 млн. 200 тис. грн.

"Звичайна розмітка фарбою за погонний метр становить 8 грн, пластикова - 57 грн. Але різниця в тому, що за заявками виконавчої групи, полімерна розмітка буде триматися п'ять років, а от фарбою розмітки треба оновлювати кожні три місяці",  - зазначив фахівець.

Загалом пластик відрізняється від фарби підвищеною зносостійкістю, він краще витримує як фізичні навантаження, так і вплив погодних явищ. Крім того, пластиковій розмітці притаманна підвищена еластичність, тепло- і морозостійкість. Тому вона зберігається на дорогах набагато довше, ніж звичайна фарба, і заощаджує кошти на оновлення.

"Наступного року плануємо наносити виключно полімерну розмітку. Акценти будемо ставити на центральні вулиці і широкі магістралі. За технологією ця розмітка може укладатися навіть в мінусову температуру", - розповів заступник міського голови. 

Першу пластикову розмітку у Дніпрі укладе Чернігівська компанія, яка виграла тендер, "Транс Лайн Груп".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...