App Store Google Play

Дніпро отримає найкращу рятувальну службу вже за рік, - Аваков

02.11.2016 08:00
Дніпро отримає найкращу рятувальну службу вже за рік, - Аваков

Під час свого візиту до Дніпра 1 листопада Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розповів, чому саме Дніпро став першим містом України, яке створює добровольчі частини вогнеборців. Перші три депо нового типу з пожежниками-добровольцями та мінімальною кількістю професійних працівників планують відкрити в місті вже наступного року. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

«Дніпро має проактивну позицію. У нас багато міст і багато розмов. Та тут ми можемо швидко перейти від слів до діла», – наголосив Арсен Аваков. Наразі в мерії Дніпра створили спеціальну робочу групу, а охочі вступити до майбутніх добровольчих пожежних бригад уже вишукувалися в чергу. Реформа пожежної служби – комплексна. Вона покликана зміцнити центральні підрозділи та мінімізувати корупцію.  

Одне із ключових завдань новації – зламати негативний стереотип пожежного інспектора за рахунок страхування та державного нагляду за небезпечними об'єктами.

«Ця реформа – корінний злам нинішньої системи. Вона передбачає участь добровольців-вогнеборців, як в усьому світі. Також це вагома передача частини функцій місцевій владі. Разом із органами місцевої влади ми будемо ставити та витримувати планку на рівні високих державних стандартів», – пояснив очільник українського МВС. У свою чергу, міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив: місто відстоює позиції флагмана реформ.

«Ми прийняли пропозицію Міністерства внутрішніх справ і пішли назустріч в плані реформування. Насамперед в цьому процесі ми спиратимемося на сили наших добровольців-вогнеборців. Уже є перші волонтери. Нині ми підбиваємо бюджет 2017-го року. І, на жаль, у зв'язку з деякими природними процесами фінансової децентралізації у частині доходів бюджету в нас зросли показники. Та щодо витрат є питання», – пояснив Борис Філатов.

Мер Дніпра наголосив, що попри все місто шукатиме гроші в кошторисі-2017 для того, щоб запустити пілотний проект реформування пожежної служби. Керівник міста також нагадав, що вперше в історії обласного центру мерія купує пожежну машину вартістю понад мільйон доларів. Спецтехніка матиме драбину понад 55 метрів заввишки і стане просто незамінною для гасіння займань у багатоповерхівках. Він також додав, що пожежники Дніпра отримають нову форму, яку шиють за австрійським зразком.

Разом з тим, очільник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що в перспективі для Дніпра можуть з'явитися нові інноваційні проекти. «Нещодавно ми вели перемовини з урядом Японії стосовно нової системи керування дорожнім рухом за участю поліцейських і міських муніципальних служб. Ту модель, яку ми побачили в Токіо, можна втілити одразу в Києві та Дніпрі. Тут проактивна позиція щодо цієї ситуації, і над цим проектом ми також будемо працювати», – сказав Арсен Аваков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...