App Store Google Play

«Собори наших душ» - збірник творчих робіт юних авторів презентують на Дніпропетровщині

01.11.2016 18:00
«Собори наших душ» - збірник творчих робіт юних авторів презентують на Дніпропетровщині

Про історію, подвиги українського народу, любов до Батьківщини та рідного краю, про свої дитячі мрії – такий лейтмотив творів, які увійшли до збірника «Собори наших душ». Його 18-й випуск презентують на Дніпропетровщині 2 листопада. У літературно-мистецькому виданні – твори 119 юних обдарувань області. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

На Дніпропетровщині презентують черговий збірник творчих робіт «Собори душ наших». Це вже 18-те видання. Цьогоріч воно присвячене 25-й річниці Незалежності України.

До збірки увійшли твори 119 юних літераторів, художників та композиторів регіону – переможців і учасників обласних конкурсів.

Збірник складається з трьох частин. У першій – 83 літературні твори, у другій – 29 графічних робіт, третя містить 22 музичні композиції.

Юні автори зізнаються, що творили натхненно. У своїх роботах розмірковували про історію та подвиги українського народу, освідчувалися в любові до Батьківщини, надихалися красою рідного краю, ділилися заповітними дитячими мріями. Втілювати задумки молоді допомагали педагоги та творчі наставники.

Презентація видання «Собори наших душ» відбудеться 2 листопада за адресою: Дніпро, Будинок учителя, вул. Успенська, 14. Початок – о 10.00.

Збірку підготували педагоги обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» за підтримки ДніпроОДА. Надрукувало – видавництво «Ліра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...