App Store Google Play

«Собори наших душ» - збірник творчих робіт юних авторів презентують на Дніпропетровщині

01.11.2016 18:00
«Собори наших душ» - збірник творчих робіт юних авторів презентують на Дніпропетровщині

Про історію, подвиги українського народу, любов до Батьківщини та рідного краю, про свої дитячі мрії – такий лейтмотив творів, які увійшли до збірника «Собори наших душ». Його 18-й випуск презентують на Дніпропетровщині 2 листопада. У літературно-мистецькому виданні – твори 119 юних обдарувань області. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

На Дніпропетровщині презентують черговий збірник творчих робіт «Собори душ наших». Це вже 18-те видання. Цьогоріч воно присвячене 25-й річниці Незалежності України.

До збірки увійшли твори 119 юних літераторів, художників та композиторів регіону – переможців і учасників обласних конкурсів.

Збірник складається з трьох частин. У першій – 83 літературні твори, у другій – 29 графічних робіт, третя містить 22 музичні композиції.

Юні автори зізнаються, що творили натхненно. У своїх роботах розмірковували про історію та подвиги українського народу, освідчувалися в любові до Батьківщини, надихалися красою рідного краю, ділилися заповітними дитячими мріями. Втілювати задумки молоді допомагали педагоги та творчі наставники.

Презентація видання «Собори наших душ» відбудеться 2 листопада за адресою: Дніпро, Будинок учителя, вул. Успенська, 14. Початок – о 10.00.

Збірку підготували педагоги обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» за підтримки ДніпроОДА. Надрукувало – видавництво «Ліра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...