App Store Google Play

«Собори наших душ» - збірник творчих робіт юних авторів презентують на Дніпропетровщині

01.11.2016 18:00
«Собори наших душ» - збірник творчих робіт юних авторів презентують на Дніпропетровщині

Про історію, подвиги українського народу, любов до Батьківщини та рідного краю, про свої дитячі мрії – такий лейтмотив творів, які увійшли до збірника «Собори наших душ». Його 18-й випуск презентують на Дніпропетровщині 2 листопада. У літературно-мистецькому виданні – твори 119 юних обдарувань області. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської ОДА.

На Дніпропетровщині презентують черговий збірник творчих робіт «Собори душ наших». Це вже 18-те видання. Цьогоріч воно присвячене 25-й річниці Незалежності України.

До збірки увійшли твори 119 юних літераторів, художників та композиторів регіону – переможців і учасників обласних конкурсів.

Збірник складається з трьох частин. У першій – 83 літературні твори, у другій – 29 графічних робіт, третя містить 22 музичні композиції.

Юні автори зізнаються, що творили натхненно. У своїх роботах розмірковували про історію та подвиги українського народу, освідчувалися в любові до Батьківщини, надихалися красою рідного краю, ділилися заповітними дитячими мріями. Втілювати задумки молоді допомагали педагоги та творчі наставники.

Презентація видання «Собори наших душ» відбудеться 2 листопада за адресою: Дніпро, Будинок учителя, вул. Успенська, 14. Початок – о 10.00.

Збірку підготували педагоги обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» за підтримки ДніпроОДА. Надрукувало – видавництво «Ліра».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...