App Store Google Play

Дніпровський винахід: ЦНАП посеред ТРЦ - Філатов пишається, Авакову подобається

01.11.2016 14:40
Дніпровський винахід: ЦНАП посеред ТРЦ - Філатов пишається, Авакову подобається

1 листопада у Дніпрі відкрили другий в країні сервісний центр МВС за адресою: проспект Слобожанський, 31Д, Дніпро (ТРЦ "Правда"). Знакові політики області й країни завітали на урочистий захід, аби привітати містян із такою подією. Запускали пілотний проект міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, міський голова Борис Філатов, в. о. радника очільника Дніпра Яніка Мерило та керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Про це повідомляє Дніпроград із місця подій.

«Сьогодні сервісний центр МВС починає свою роботу в Дніпрі, і вперше ми об’єднуємо із Центром надання адміністративних послуг (ЦНАП). Вперше спрацювала філософія, за якої ми з повагою ставимося не до державних інститутів, які за різними причинами не можуть працювати за повним спектром надання необхідних послуг. Це реформа не заради реформи, а заради результату. Завдяки даному проекту скоротимо корупцію та надамо можливість громадянам отримувати якісний сервіс», - зазначив Арсен Аваков.

Основними перевагами проекту МВС експерти вважають: сучасні світові технології, електронна черга, відсутність кабінетної системи і новий кваліфікований персонал. Основними завданнями сервісу є: видання й обмін водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, замовлення та видача номерних знаків.

«Сподіваємося, що нестандартний підхід відкритих офісів, які знаходяться в приміщенні торгового центру матиме позитивні результати. Такий формат забезпечить максимальну комфортність для дніпрян. Конкурентність на одне місце – шалена, також заробітна платня наших працівників достатньо висока - від 9 до 10 тис. грн. Саме це є гарною мотивацію до обслуговування людей за найкращими європейськими зразками», - промовив Владислав Криклій.

«Як міський голова я надзвичайно пишаюся тим, що цей проект ми втілили за рекордні півтора місяці. Дніпро знову гучно заявляє на всю Україну про те, що він є флагманом реформування», - додав Борис Філатов.

Валентин Резніченко підкреслив, що дуже ревнував у той момент, коли в Києві відкрили перший сервісний центр МВС: «Як так? Ми мали бути першими. Але нічого, трохи відстали від столиці, але все ж попереду всіх інших міст в країні».

Керівник державного порталу IGov Дмитро Дубілет на своїй сторінці в Facebook поділився враженнями щодо такої визначної події: «Перебуваю під враженням від Сервісного центру, який сьогодні відкрила команда Владислав Криклія в Дніпрі, і нового ЦНАПу, який відкрили Борис Філатов і Яніка Мерило. Велике гарне приміщення, привітні співробітники. Працюємо далі над тим, щоб інтегрувати все це щастя з iGov. І, в більш далекій перспективі, спростити процедури настільки, щоб у громадян взагалі майже відпала потреба ходити в такі центри. Вітаю дніпрян з цієї гарною новиною!»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...