App Store Google Play

Дніпровські вовки в харківському зоопарку стали слухняними

01.11.2016 13:40
Дніпровські вовки в харківському зоопарку стали слухняними

Хоча дніпровська зона офіційно ліквідована, вона ще працює, тому що не всіх тварин вдалося вивезти. Так, в ній залишилися ведмедиця і лисички, яким не знайшлося місця в Екопарку під Харковом. Їм шукають інший притулок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Днепр Вечерний».

Всього ж до Харкова переїхала 61 тварина. Як повідомили в екопарку, всі новоприбулі вже пройшли повний ветеринарний контроль і заселені в підготовлені до осінньо-зимового сезону відкриті вольєри з будиночками, де вже живуть їхні родичі-старожили. Серед новоселів: верблюд, муфлони, лама, осли, свині, барани, благородний олень, європейська лань, птиці (фазан, павичі, кури Брама, декоративні півні, канюки, цесарка, качки), кролики, дикобрази, вовки, єнотовидні собаки, дикі кабани та єнот.

Верблюдові довелося підрізати нігті, які від довгого ходіння по піску в дніпровській зоозоні врізалися в шкіру, так що йому було боляче ступати по твердій поверхні.

А ось теплолюбних макак-резусів відвідувачі побачать на відкритому повітрі тільки навесні, адже їх вже переселили в зимові закриті і упорядковані будинки (нагадаємо, що в дніпровському зоопарку вони на зиму поміщалися в тісні клітки).

За словами заступника директора "Фельдман-Екопарку" Валерія Іващенка, всі дніпровські вихованці акліматизувалися швидко і вже не нервують, як відразу після переїзду.

Особливо раді зміні вовки, з яких нарешті зняли нашийники, в яких вони перебували в дніпровській зоозоні. Вовчиця не зустрічає гостей риком,  дає себе погладити і навіть лащиться до людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...