App Store Google Play

Дніпровські вовки в харківському зоопарку стали слухняними

01.11.2016 13:40
Дніпровські вовки в харківському зоопарку стали слухняними

Хоча дніпровська зона офіційно ліквідована, вона ще працює, тому що не всіх тварин вдалося вивезти. Так, в ній залишилися ведмедиця і лисички, яким не знайшлося місця в Екопарку під Харковом. Їм шукають інший притулок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Днепр Вечерний».

Всього ж до Харкова переїхала 61 тварина. Як повідомили в екопарку, всі новоприбулі вже пройшли повний ветеринарний контроль і заселені в підготовлені до осінньо-зимового сезону відкриті вольєри з будиночками, де вже живуть їхні родичі-старожили. Серед новоселів: верблюд, муфлони, лама, осли, свині, барани, благородний олень, європейська лань, птиці (фазан, павичі, кури Брама, декоративні півні, канюки, цесарка, качки), кролики, дикобрази, вовки, єнотовидні собаки, дикі кабани та єнот.

Верблюдові довелося підрізати нігті, які від довгого ходіння по піску в дніпровській зоозоні врізалися в шкіру, так що йому було боляче ступати по твердій поверхні.

А ось теплолюбних макак-резусів відвідувачі побачать на відкритому повітрі тільки навесні, адже їх вже переселили в зимові закриті і упорядковані будинки (нагадаємо, що в дніпровському зоопарку вони на зиму поміщалися в тісні клітки).

За словами заступника директора "Фельдман-Екопарку" Валерія Іващенка, всі дніпровські вихованці акліматизувалися швидко і вже не нервують, як відразу після переїзду.

Особливо раді зміні вовки, з яких нарешті зняли нашийники, в яких вони перебували в дніпровській зоозоні. Вовчиця не зустрічає гостей риком,  дає себе погладити і навіть лащиться до людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...