App Store Google Play

Дніпровські вовки в харківському зоопарку стали слухняними

01.11.2016 13:40
Дніпровські вовки в харківському зоопарку стали слухняними

Хоча дніпровська зона офіційно ліквідована, вона ще працює, тому що не всіх тварин вдалося вивезти. Так, в ній залишилися ведмедиця і лисички, яким не знайшлося місця в Екопарку під Харковом. Їм шукають інший притулок. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Днепр Вечерний».

Всього ж до Харкова переїхала 61 тварина. Як повідомили в екопарку, всі новоприбулі вже пройшли повний ветеринарний контроль і заселені в підготовлені до осінньо-зимового сезону відкриті вольєри з будиночками, де вже живуть їхні родичі-старожили. Серед новоселів: верблюд, муфлони, лама, осли, свині, барани, благородний олень, європейська лань, птиці (фазан, павичі, кури Брама, декоративні півні, канюки, цесарка, качки), кролики, дикобрази, вовки, єнотовидні собаки, дикі кабани та єнот.

Верблюдові довелося підрізати нігті, які від довгого ходіння по піску в дніпровській зоозоні врізалися в шкіру, так що йому було боляче ступати по твердій поверхні.

А ось теплолюбних макак-резусів відвідувачі побачать на відкритому повітрі тільки навесні, адже їх вже переселили в зимові закриті і упорядковані будинки (нагадаємо, що в дніпровському зоопарку вони на зиму поміщалися в тісні клітки).

За словами заступника директора "Фельдман-Екопарку" Валерія Іващенка, всі дніпровські вихованці акліматизувалися швидко і вже не нервують, як відразу після переїзду.

Особливо раді зміні вовки, з яких нарешті зняли нашийники, в яких вони перебували в дніпровській зоозоні. Вовчиця не зустрічає гостей риком,  дає себе погладити і навіть лащиться до людей.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...